Кому не можна пити пиво, або шість причин уникати цього напою

Кому не можна пити пиво, або шість причин уникати цього напою - INFBusiness

Суперечки про користь і шкоду пива періодично виникають як серед любителів цього напою, так і серед медиків. Фахівці в більшості своїй схиляються до того, що якісно вироблене пиво, що вживається в невеликих дозах, нормалізує обмінні процеси в організмі, що сприяє зміцненню кровоносних судин. Однак є шість причин, за якими пиво може бути категорично протипоказане людині, інформує Ukr.Media.

Зайва вага

У пляшці пива міститься близько 200 ккал, але навіть ця порція, якщо її вживати щодня, веде до появи зайвої ваги. Тим більше що любителі пива рідко обмежуються малою кількістю. Зазвичай, за першою пляшкою слідує друга, потім — третя, а це вже значно збільшує ризик видужати. Навіть якщо ви будете відмовлятися від вечері заради улюбленого напою, це не врятує від прагнення організму запасатися жировим прошарком.

Діабет

Вживання пива може впливати на рівень глюкози в крові, оскільки в процесі природного бродіння в цьому напої утворюється величезна кількість цукру. Він не вказується на етикетці в якості складових компонентів, оскільки не додається в продукт, а виробляється в ньому природним шляхом. Однак це може викликати підвищення рівня цукру до критичної позначки.

А при вживанні пива на голодний шлунок здатне стати причиною гіпоглікемії (зниження рівня глюкози до критично низьких значень).

Чутливість до глютену

Пшениця, ячмінь і жито, з яких виготовляється пиво, має в своєму складі білок глютен. У людей, які страждають аутоімунним захворюванням целіакією, він навіть в невеликих кількостях може викликати неадекватну імунну реакцію і запалення в тонкому кишечнику. Тому людям, чутливим до глютену, пиво категорично протипоказане.

Синдром роздратованого кишечника

Синдром роздратованого кишечника — захворювання, яке зустрічається досить часто, але не у всіх воно вчасно діагностується. Людина просто періодично відчуває болі в області живота, дискомфорт, скупчення газів в кишечнику. В цьому випадку пиво є різким дратівливим фактором, яке може загострити недугу, викликати здуття живота, діарею.

Захворювання печінки або високий холестерин

Надмірне вживання пива може призвести до порушення обміну холестерину, високого рівня холестерину в організмі і викликати захворювання печінки. Якщо ж людина вже страждає цими недугами, від пива слід зовсім відмовитися, адже печінка є мішенню для алкоголю, і навіть його невеликі дози можуть погіршити стан і ще більше зруйнувати цей важливий орган. А поява холестеринових бляшок може привести до інсульту або інфаркту.

Печія

Людині, яка страждає печією, краще утриматися від вживання пива. Цей алкогольний напій може провокувати зайве вироблення шлункового соку і розслабляти клапан між шлунком і стравоходом, що буде сприяти зворотному викиду кислоти, викликати печію і відчуття гіркого присмаку в роті.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *