Ці ознаки говорять про те, що ваше кохання до партнера є справжнім

Ці ознаки говорять про те, що ваше кохання до партнера є справжнім - INFBusiness

Здавалося б, все є досить зрозумілим. Якщо людина кохає, то вона це відчуває. А якщо є сумніви? І навіть усе це: хімія, метелики, нестримні емоції від одного лише імені, раптові сльози і така ж шалена радість — ще не є доказом? Як відрізнити закоханість, прихильність, залежність, сексуальний потяг від справжнього кохання?

Кохання — безумовне почуття. Воно може бути більш спокійним порівняно з шипучою, іскристою закоханістю. І не таким болісним, як любовна залежність. Але набагато більш глибоким і надійним. Тоді як саме відокремити одне від іншого? Розбираємося разом, інформує Ukr.Media.

Кохання — це не лише "хімія"

Про те, що кохання — це "хімія", усьому світу довела американська вчена-антрополог Хелен Фішер. Саме вона припустила, що усе, що відбувається з нами у моменти, коли ми відчуваємо почуття кохання — це хімічна реакція і викид у організм відповідних гормонів.

Звичайно, хімія — це ще не все. Але саме вона відповідальна за емоційний фон, за ейфорію, викид енергії, фокусування уваги на об'єкті пристрасті, ревнощі і багато інших почуттів.

Залишилося розібратися, наскільки усе це є серйозним. Що буде у сухому залишку, коли уся ця хімічна реакція завершиться? Наскільки ми "проросли" у партнера?

Як зрозуміти, що це не кохання

Це прихильність

Це почуття можна легко відокремити від кохання, як яєчний жовток від білка. Усе досить легко. Якщо ви відчуваєте страх, що вас кинуть, що ви залишитеся без засобів до існування, розлучившись з партнером… Якщо ви звикли придушувати свої емоції, намагаючись догодити своєму обранцеві, кидаєтеся між почуттям провини або подяки, або вважаєте себе відповідальними за долю людини… Тоді є висока ймовірність того, що це — прихильність. Але не кохання. Ваші почуття йдуть, так би мовити "з голови", а не з серця.

Це любовна залежність

Найчастіше це — гра у одні ворота. Тобто, тут ми маємо справу з невзаємним коханням. І це почуття теж можна досить легко ідентифікувати, особливо, якщо ви будете чесними з собою.

Якщо ваш партнер для вас — єдина віддушина, якщо ви ставите його інтереси вище за усе інше, повністю забуваючи про себе… Якщо вам складно провести хоча б день без цієї людини… Тоді є висока ймовірність того, що ви маєте справу з любовною залежністю, що розвивається. Скажемо відверто — це небезпечна річ, бережіть себе.

Це закоханість

Як ми вже говорили вище, закоханість — набагато більш "гучне" почуття, ніж кохання. Це, за великим рахунком — ейфорія. Позитивні емоції фонтанують, людина буквально втрачає голову, ідеалізуючи об'єкт закоханості.

Якщо об'єкта поруч немає, закохана людина може відчувати не надто гарні емоції. У неї спливають ревнощі, підозри, гнів, дратівливість. Нерідко закоханість замінюється на розчарування і порожнечу.

Це сексуальний потяг

Якщо ви маєте справу лише з цим почуттям, то усе закінчиться, коли воно почне згасати. У цьому разі результат відносин буде відносно безболісним. У тому випадку, якщо ваш партнер не встиг до вас сильно прив'язатися.

Як зрозуміти, що це кохання

Вам потрібна близькість

І не лише інтимна. Вже відомо, що між закоханими людьми виникає не лише сексуальне, але й платонічне тяжіння. Їм весь час хочеться торкатися одне одного, обіймати, гладити, дивитися одне одному у очі… Загалом, постійно порушувати межі того самого фізичного особистого простору. Якщо це радує обох, чому б і ні?

Ви приймаєте партнера таким, яким він є

З усіма його недоліками. А людей без них, як відомо, не існує. Якщо ж вас дратують недоліки цієї людини, вам хочеться переробити партнера на свій смак, або за образом і подобою "колишнього", який ніяк не виходить з голови, то це точно — не кохання.

Є навіть методика визначення, наскільки ви приймаєте партнера. Берете аркуш паперу, креслите на ньому вертикальну лінію: зліва пишете усі недоліки, праворуч — гідності. Якщо гідності переважають, то це ваша людина. Якщо недоліки — не ваша. Якщо у вас вийшли лише гідності, замисліться, можливо, це закоханість або любовна залежність?

Ви стали друзями

Люди, що кохають одне одного — найкращі друзі. І щойно ви починаєте це розуміти, ви разом можете зробити будь-що: відкрити новий бізнес, побудувати будинок, взяти іпотеку, виростити десять дітей і здійснити ще тридцять три подвиги.

Ви повністю довіряєте людині

Це прямий наслідок того, що ви — найкращі друзі. Тому ви не боїтеся відкрити коханій людині те, що є прихованим від інших. І не лякайтеся ось цього: "Все, що ви сказали, може бути використане проти вас".

Ви дбаєте і приймаєте турботу

І вам зовсім не важко це робити. Так само, як поважати точку зору партнера, приймати рішення, враховуючи його інтереси і потреби, підтримувати його, не мститися і не маніпулювати.

Ви почуваєтеся впевнено

Ми не будемо зараз говорити, що ревнощі і почуття власності — це погано. Ми можемо відчувати будь-що. Але при цьому людина, яка кохає, розуміє, що ревнувати до роботи, успіху або друзів партнера — не найкраща ідея. І вона не намагається зайняти весь вільний час партнера. Людина, яка кохає, почувається впевнено без постійних переконань у взаємності.

Ви вмієте пробачати

Так, і це вам доведеться робити не один раз. Життя — тривала річ. Під час сварки ви будете шукати не "хто правий, хто винен", а — компроміс. Ви будете прагнути зрозуміти, а не бути зрозумілими. Ви зможете пробачити своєму партнерові, навіть коли він вам збрехав або зрадив. І навіть — якщо він вирішив розлучитися.

Залишається лише запитати вас: а чи точно ви цього потребуєте? Кохання — не просто почуття, дуже часто це ще й дія. Кохання приходить не брати, воно приходить — віддавати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *