12 жестів, які знижують вашу привабливість в очах співрозмовника

12 жестів, які знижують вашу привабливість в очах співрозмовника - INFBusinessспіврозмовника />

Крім вербальної мови, ми спілкуємося з оточуючими людьми ще і з допомогою мови тіла — вона допомагає зрозуміти, що співрозмовник має на увазі насправді, і що він відчуває під час розмови. Те, що ви робите зі своїми руками, шиєю, талією і так далі, здатне донести іншій людині цілком чітке повідомлення — і часом зовсім не таке, яке б хотілося передати, інформує Ukr.Media.

Нижче ви знайдете список жестів і поз, яких слід уникати — якщо, звичайно, ви не хочете втратити свою привабливість в очах інших людей!

«Руки в боки»

Цей жест створює у співрозмовника уявлення про вас, як про зловмисно налаштовану людину. Він змушує вас виглядати затиснутими і неприступними. Повірте, це не найкращий жест, який можна використовувати в компанії.

Схрещені ноги

Коли під час розмови ви, сидячи, схрещуєте ноги, то тим самим говорите співрозмовнику, що не особливо розбираєтеся в предметі вашої розмови, і дуже невпевнені в собі. А значить, їм варто пошукати когось, хто дійсно в цьому розбирається (або виглядає таким). Також багато доповнюють схрещені ноги ще одним негативним жестом, засовуючи руки в кишені. Це змушує нас виглядати нервовими і не заслуговує неподільної уваги нашого співрозмовника.

Стислі кулаки

Стислі кулаки співрозмовнику кажуть про те, що ви не особливо горите бажанням перебувати там, де ви зараз. Якщо під час розмови ви мимоволі стискати кулаки, він може порахувати, що в даний момент ви воліли б перебувати де завгодно, тільки не поруч з ним. Цей жест змушує вам здаватися незацікавленими у розмові — ніби з допомогою стиснутих кулаків ви створюєте між собою і співрозмовником невидиму стіну.

Підняті стислі кулаки

Як вже згадувалося, стислі кулаки сприймаються, як стіна, і чим вище ви їх підіймаєте, тим вище сприймається ця стіна. Оточуючі вас люди інстинктивно збільшують дистанцію між вами, тому що зовні це виглядає так, ніби ви збираєтеся когось вдарити.

Згорблена спина

Ця поза здатна завдати нищівного удару не лише вашому іміджу, але і вашому здоров'ю. Коли ви горбите спину, оточуючим здається, що ви перебуваєте в депресії, і дуже незадоволені всім, що відбувається навколо нас. Іноді ми дійсно приймаємо її з цих причин, але, повірте, вона зовсім не сприяє тому, щоб хтось хоча б спробував допомогти нам вирішити проблеми. І абсолютно точно не допомагає завести нових друзів. Якщо ви хочете справити враження на оточуючих, намагайтеся завжди ходити з прямою спиною і високо піднятою головою.

Крива посмішка

Відверто кажучи, усмішка змушує співрозмовника припустити, що у вас є якийсь підступний таємний план, або ж що ви думаєте про присутніх щось погане. А ще вона дозволяє запідозрити вас в холодності і нещирості.

Вказівка рукою (або пальцем) на людину, з якою ви спілкуєтеся

Це невеликий жест, і його помічають далеко не всі, але це не робить його менш грубим. Коли ви вказуєте пальцем на людину, з якою ви спілкуєтеся, їй може здатися, що ви просите її заткнутися.

Стиснутий кулак з відстовбурченим великим пальцем

Цей жест дає зрозуміти співрозмовнику, що вам не дуже цікаво те, що він говорить. Це дратує людей, і змушує уникати контактів з вами. Намагайтеся виглядати як можна більш відкритими.

Долоня, яка закриває рот

Якщо під час розмови ви закриєте рот долонею, це змушує співрозмовника припустити, що у вас є якась інформація, яку ви від нього приховуєте, або що ви намагаєтеся йому брехати. Природно, що у нього швидко пропадає інтерес до розмови.

Супроводження осудливим поглядом

Не думаємо, що цей жест має потребу в поясненні. Люди просто ненавидять поблажливе ставлення до себе.

Чим більш відкритими і менш загрозливими будуть ваші жести і пози, тим більше ви будете подобатися людям. Позитивність і відкритість здатні творити чудеса.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *