Що робить жінку непривабливою на думку чоловіків

Що робить жінку непривабливою на думку чоловіків - INFBusiness

Ретельно збудований образ, декольте, каблуки та легкий флірт — іноді жінка здається собі дуже привабливою. А чоловік відзначає лише невеликі деталі, що відштовхують, роблять її зовсім не мрією, інформує Ukr.Media.

Холодність

Снігова королева приваблива тільки в казках, у житті чоловіки хочуть, щоб дівчина на них реагувала, давала зрозуміти, що відчуває симпатію, або навіть виявляла ініціативу. Холодність і неприступність може спричинити азарт на першому етапі, але, якщо лід не вдалося розтопити, то чоловік розуміє: він завжди намагатиметься зігріти заморожене серце.

Вульгарність

Зворотний бік холодності, коли жінка щосили намагається бути привабливою і сексуальною. Вона підкреслює жіночність одягом, навмисне голосно сміється над жартами, занадто часто торкається. Вся її поведінка просякнута інтимом так, що оточуючим стає ніяково.

Прикраси для волосся

Молодим людям подобається уявляти, як вони ковзають рукою по жіночих локонах, але шпильки, невидимки, обідки заважають цій фантазії, тому на підсвідомому рівні ці милі деталі здаються їм непривабливими.

Чоловічі звички

Одяг, що нагадує вбрання чоловіків, захоплення сильною половиною людства, міміка та жести, більш характерні для хлопців — все це відштовхує і робить жінку в очах протилежної статі непривабливою.

Волосся на тілі

Чоловіків, як і жінок, збуджує різниця між ними та другою половиною. Тому чоловіки з густою рослинністю на тілі так люблять гладкі ніжки. Як би не ратували прихильниці бодіпозитиву за природність, волосся на ногах, в інтимній зоні, на руках здається чоловікам вкрай відразливим.

Розмови про колишніх

Чого-чого, а згадувати переваги колишніх залицяльників у справах постільних точно не варто. Як би там не було, але кожному чоловікові важливо почуватися першим. Тому милим дамам не варто забувати про здоровий глузд, коли вони раптом вирішують вдаватися до спогадів про колишні часи.

Неохайність

Комусь здається привабливою коротка стрижка, іншим — довге волосся, одні чоловіки у захваті від міні-спідниць, а є ті, хто знаходять дуже привабливими мішкуваті джинси. Але ніхто не вважає сексуальним неохайність: плями на одязі, брудне волосся, неохайний манікюр — все це по-справжньому відштовхує чоловіків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *