«Рахунок навпіл» — яка ще поведінка чоловіків дратує жінок

«Рахунок навпіл» — яка ще поведінка чоловіків дратує жінок - INFBusiness

Про те, що відлякує від стосунків чоловіків, ми встигли поговорити, настав час і самим чоловікам поглянути на себе під іншим кутом і, нарешті, зрозуміти, як не потрібно поводитися з прекрасною статтю, якщо ви плануєте вибудовувати з цією жінкою довгострокові стосунки, інформує Ukr.Media.

Хто пив фреш?

Нічого дивного, що ролик на тему сучасних чоловіків в обліковому записі популярного блогера так завірусився. Багато чоловіків можна довести буквально до істерики пропозицією закрити рахунок. Представники сильної статі, яких прийнято в таких ситуаціях називати «поломниками», автоматично відносять жінок до розряду меркантильних мисливиць. Поспішаємо розвіяти цей популярний чоловічий міф — дам, які прагнуть повечеряти за чужий рахунок, всього 10%, та й їхні мотиви у побудові стосунків у більшості випадків стають зрозумілими ще задовго до зустрічі, частіше жінка вже у листуванні дає зрозуміти, що шукає «папіка» для утримання. Інші 90% жінок обурені з іншої причини. «Своїм запрошенням розділити рахунок навпіл він каже їй, що вона одна з багатьох інших, він не вибрав її як важливу для себе. Ту, про яку хоче піклуватися і принести задоволення, у відносини з якою він готовий вкладатися», — вважають психологи.

Жінка вирушає на побачення, щоб подарувати чоловікові свою фемінну енергію, а натомість отримати від нього чоловічу. У пропозиції розділити рахунок вона легко зчитує відсутність елемента залицянь. Жінку дратує, що чоловік не піклується, зокрема, це проявляється, коли чоловік пропонує розділити рахунок.

Чоловік не приділяє уваги

Якщо чоловікам не так важливо постійно перебувати в емоційному контакті з партнеркою, жінки практично не можуть вибудувати прихильність без цього елемента. Як відомо, найбільше її приваблює те, чого не має сама — чоловіча енергія, здатність захистити. Коли чоловік відмовляється піклуватися, жінка поступово втрачає інтерес. Роздратує той чоловік, який не виявляє чоловічих якостей, а також постає в позицію жертви, рятувальника чи тирана, — пояснюють психологи. З таким партнером не почуваєшся безпечно, адже жінка завжди, хоч і несвідомо, переживає за майбутнє.

Чоловік порушує межі

Популярна думка серед сучасних чоловіків — запропоную все одразу. У тому числі заявити про бажання вступити в інтимну близькість якомога раніше. І як би не виправдовувала сильна стать подібну поведінку «сучасністю», для психічно здорової жінки подібне звернення буде прямим порушенням кордонів. Наші експерти підтверджують, що переважна кількість їхніх клієнток скаржаться на сексуальну агресивність чоловіків, причому починається все з горезвісних дікпіків. Не робіть так.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *