Основні помилки чоловічого листування, через які жінки стають нервовими

Основні помилки чоловічого листування, через які жінки стають нервовими - INFBusiness

Головними зі стратегій у спілкуванні за листуванням вважають жінок, але іноді включаються й чоловіки. Вони теж можуть використовувати жіночу зброю проти них самих же, але не щоразу вдало, інформує Ukr.Media.

І ось приклади того, як вони змушують жінок божеволіти через повідомлення.

Не відповідають на повідомлення

Протягом тривалого часу не відповідають на повідомлення, демонструючи байдужість.

Кожному прикро, коли ви пишете дорогій людині і хочете отримати якнайшвидшу відповідь для продовження діалогу, а вас просто ігнорують. Ще гірше, коли повідомлення прочитано і залишається без відповіді.

Пропонують провести час разом, а потім скасовують зустріч

Іноді чоловіки кажуть, що було б непогано погуляти разом, весело провести час.

Дівчата часто звертають на таке повідомлення свою увагу і з нетерпінням чекають, коли настане це "як-небудь". А чоловік навіть не згадує про це.

Брешуть, що вже в дорозі

Ви призначаєте час і місце для зустрічі. Приходите вчасно і опиняєтеся на повній самоті. І щоразу, коли пишете йому дізнатися час приїзду, то отримуєте у відповідь "за 5 хвилин", які насправді 60.

Відповідають без емоцій, інколи використовуючи лише один емоджі без слів

Коли дівчина пише щось об'ємне, то сподівається на відповідь співрозмовника. Хоче знати, що вона йому справді цікава, а отримує у відповідь лише "ок" або один емоджі. Після такого пропадає ентузіазм спробувати зав'язати розмову.

Пишуть без перерви, після чого в один момент забувають про жінку зовсім

Отримуючи купу уваги на свою адресу, дівчина починає розраховувати на щось більше. Але, коли таке спілкування різко переривається, можна навіть відчути порожнечу.

Ніяк не підтримують розмову

Чоловіки часто використовують цей прийом, щоб дізнатися, наскільки вони цікаві конкретній дівчині.

Просто відповідають на її повідомлення, іноді сухо і коротко, без спроб продовжити розмову, поцікавитися чимось у відповідь. Скільки вона ще витримає, думають вони.

Не пишуть першими

Звісно, подібні ігри вкрай цікаві, але не тоді, коли вам подобається дівчина і ви не хочете її втратити.

Коли дівчина пише перша, то вона заздалегідь продумує нюанси діалогу і будує власні повідомлення так, щоб співрозмовникові нічого не залишалося, як запитати те, що вона хоче.

Але з часом цей ентузіазм із бажанням спілкуватися зникає, і більше не хочеться бути головною у стосунках і проявляти ініціативу. За підсумком чоловік неминуче залишиться один. Такі ігри ні до чого доброго не приводять.

Не реагують на привабливі фото

Дівчина може надіслати в особисті повідомлення несподівані спокусливі фотографії, сподіваючись викликати якусь незвичайну реакцію на них.

Якщо хлопець хоче познущатися з неї і розлютити, то він повністю ігнорує вміст повідомлень і банально пише "привіт!".

Приховують те, чим займаються під час листування

Він може сказати, що гуляє з друзями або сидить у когось удома, але не уточнить, з ким і де.

Жінка почне божеволіти, вона почне вигадувати собі різні розвитки подій, яких немає, у неї з'являться підозри, що він гуляє з іншою за спиною.

Чоловіки також здатні і правильно будувати бесіду за листуванням. Жінкам варто коректно оцінювати партнера — розрізняти небажання спілкуватися і банальні помилки, на які можна і закрити очі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *