Жіночий тип заздрості, як від неї захиститися

Жіночий тип заздрості, як від неї захиститися - INFBusiness

Відчуваючи жіночий тип заздрості, деякі жінки занурюються в депресію, з'являються негативні емоції і постійні спроби дошкулити об'єкту своєї заздрості. Але що ж робити, якщо заздрять вам?

– «Не буди лихо, поки спить тихо», – не діліться з оточуючими вашими успіхами, придбаннями та сімейними радощами. Так ви перестанете давати поживу для роздумів вашим недоброзичливим і вбережете себе та своїх близьких, інформує Ukr.Media.

– Принагідно м'яко натякніть, що ви добре знаєте, хто і чому вам заздрить, і не збираєтеся реагувати на подібні прояви заниженої самооцінки і невпевненості в собі. Ваші недоброзичливці зрозуміють, на чию адресу направлені ці слова, і стримають свій запал.

– Намагайтеся відповідати компліментами і заохоченням на теми, за якими ваша опонентка висловлює негативну думку: «У тебе знову нова шубка, не розумію, навіщо тобі стільки?!» – «Ти права, купила, не подумавши. А ось твоя куртка і модна, і легка, дуже хочеться мати таку ж!»

– Якщо заздрісник – ваша подруга, а ви не хочете розривати з нею стосунки, спробуйте підвищити її самооцінку і статус, використовуючи просту техніку. Заведіть розмову про те, що вона любить, що у неї виходить найкраще (готування, в'язання, досягнення в спорті тощо). Потім розкажіть про те, що дається важко вам, без перебільшення і брехні. Наступний крок – попросіть її навчити вас чогось з її «арсеналу» вмінь (пекти пироги, в'язати тощо). Погодьтеся, важко заздрити людині, яка просить у вас поради і щиро визнає свою недосконалість.

– Пам'ятайте, що у кожного з нас є можливість стати краще, і ви не винні, що хтось нехтує цією можливістю, заповнюючи свою голову і серце заздрістю. Будьте терпимі, але не дозволяйте порушувати межі вашого особистого простору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *