Імена жінок, з якими краще не ділитися секретами: вони відразу рознесуть їх по всьому світу

Імена жінок, з якими краще не ділитися секретами: вони відразу рознесуть їх по всьому світу - INFBusiness

Часом так хочеться поділитися особистими переживаннями та секретами — просто розпирає. Але тарологи застерігають: уважно обирайте об'єкт, з яким будете ділитися. Деякі жіночі імена свідчать про схильність пліткувати, інформує Ukr.Media.

Катерина — обговорює невдах із задоволенням

Катерина відчуває справжнє задоволення, перемиваючи кісточки своїм знайомим. Це тішить її власне самолюбство, адже на тлі цих невдах Катерина виглядає у максимально вигідному світлі. Намагайтеся не скаржитися Катерині на життя, щоб не давати поживу для пліток.

Тетяна — незла, але переказувати плітки любить

Тетяна абсолютно незлобна, але пліткувати любить. Для неї плітка — це найпростіший і найлегший спосіб підтримувати розмову. Мати серед приятелів Тетяну дуже вигідно, адже ви будете знати всі найважливіші новини у вашому оточенні. Важливо, що Тетяна просто переказує плітки, оцінку вона намагається не давати.

Валентина — заздрісна і недобра

Валентина може бути дуже заздрісною жінкою, і плітки вона передає злі. Вона щиро радіє невдачам інших людей і плаче крокодилячими сльозами, якщо в когось життя складається краще, ніж у неї.

Надія — любить скаржитися на життя

Надія любить розпускати плітки подумки. Вона часто скаржиться подругам на чоловіка-гуляку, на дітей-невуків, на гримзу-начальницю. Збоку може здатися, що життя Надії — неабияке пекло. Але насправді чоловік-гуляка за свою зраду купив їй новий автомобіль, син-двійник за отриману двійку зробив прибирання у квартирі, а начальниця-гримза не забуває виписувати премії.

Маргарита — може перетворити ваше життя на пекло

Маргарита ставиться до пліток не дуже серйозно. Для неї пліткувати — це як випити ранкову каву. У результаті саме Маргарита через таке безвідповідальне ставлення до слів, які каже, перетворює життя знайомих на непроглядне пекло.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *