Як за деталями в зовнішності жінки “прочитати” її характер без запитань до неї

Як за деталями в зовнішності жінки "прочитати" її характер без запитань до неї - INFBusiness

Зовнішності в сучасному світі надається велике значення, адже ми вільні обирати те вбрання і стиль, який нам заманеться. Це відкриває можливості для психологічного аналізу будь-якої жінки, інформує Ukr.Media.

Суворий зовнішній вигляд

Якщо жінка носить одяг суворого типу, то в її характері є схильність до педантичності. Вона абсолютно точно хоче бути кращою за оточуючих, причому не просто бути такою, але ще й отримувати за це певні компліменти, визнання та повагу.

Занадто жіночний зовнішній вигляд

Якщо дівчина або жінка носять максимально жіночний і яскравий одяг, це може вказувати на те, що перед вами дуже активна людина. Швидше за все, така представниця прекрасної статі дуже впевнена у собі.

Любов до блакитного або бірюзового кольору

Згідно зі спостереженнями, жінки, які люблять одягати такий одяг, є дуже організованими та спокійними. Ще можуть легко впливати на свідомість оточуючих, провокуючи їх у активні дії.

Любов до фіолетового кольору

Якщо жінка постійно носить одяг фіолетового кольору, це вказує на дуже непосидючий характер. Швидше за все, домовитися з такою жінкою буде дуже складно. Ще вона з високою ймовірністю є любителькою подорожей та спонтанних поїздок.

Яскравий макіяж очей

Жінки, які дуже яскраво фарбують очі або роблять стрілки, люблять увагу з боку чоловіків. Такі жінки, швидше за все, дуже хочуть сильно впливати на оточуючих. Їм властива цілеспрямованість, високий рівень амбіцій та часом завищена самооцінка.

Любов до золота

Якщо на жінці дуже багато золотих прикрас або вона носить вироби тільки з цього металу, то тут можна сказати про її консервативність. Така жінка точно не прагне йти за модою. Для неї важлива оригінальність або вміння дотримуватися раніше обраного стилю.

Кільця на певних пальцях

Якщо жінка носить кільце або кільця тільки на вказівному пальці, то про неї можна сказати наступне: вона хоче керувати людьми і в жодному разі не погодиться на другорядні ролі. На середньому пальці обручки носять дівчата і жінки творчого складу розуму. На мізинці носять обручки ті, хто любить увагу і не боїться показати себе світу.

Уподобання у взутті

Якщо жінка майже завжди носить туфлі на шпильках або взуття на високій платформі, то про таку даму можна сказати, що вона має не найвищу самооцінку, хоча всім довкола намагається показати протилежне. Вона шукає не просто супутника життя, а того, хто зможе носити її на руках і обожнювати, наділити максимальною увагою.

Взуття без високої платформи або каблука — це вибір впевнених у собі жінок, які можуть самі за себе постояти. Їм не потрібен чоловік для того, щоб повірити у свою красу та винятковість. Це вольові та вкрай сильні особистості.

Сумка

Маленька сумка вказує на те, що жінка дуже стримана, пунктуальна, проста та прямолінійна. Якщо ж жінка носить лише великі сумки, то про неї можна сказати, що вона любить увагу і є дуже чуттєвою, емпатичною натурою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *