Як позбутися від болю нерозділеного кохання

Як позбутися від болю нерозділеного кохання - INFBusiness

«Непросто зізнатися перш за все самому собі, що ви покохали того, з ким не можете бути разом», інформує Ukr.Media.

Любов пробуджує сильні емоції. Вона може приносити щастя, а може і біль. Зрештою, любов настільки сильна, що нам не підвладна. Ми можемо полюбити людину, з якою нам ніколи не бути разом. На жаль, серцю не накажеш.

В одному з досліджень говориться, що нерозділене кохання за своєю природою не є істинною любов'ю. Прагнення всіма силами роздобути людину, яка не може відповісти взаємністю, не призводить ні до чого, крім болю і заниженої самооцінки. Як же позбутися від цих наслідків?

Не намагайтеся заперечувати або ігнорувати свою біль

Як тільки ви остаточно усвідомлюєте той факт, що вам ніколи не бути разом з людиною, яку ви любите, ви відчуєте величезну втрату. Це нормально. Навіть якщо у вас не було відносин, ви все одно можете відчути себе так, ніби втратили близьку людину назавжди.

Дозвольте собі сумувати. Ви страждаєте не тільки через ту любов, яку не змогли розділити з людиною. Ви думали, що у вас є шанс на відносини. У вас були мрії і надії. Тепер їх немає. Саме тому цілком природно відчувати біль. В ній та у ваших почуттях немає нічого ганебного.

Не заперечуйте свого болю, навіть якщо іноді відчуваєте себе жалюгідними через те, що стали жертвою нерозділеного кохання. Швидше за все, вам не раз доведеться випробувати біль нерозділеного кохання. Не переживайте через це. З часом ваша думка про нерозділене кохання зміниться в кращу сторону, адже вона може допомогти вам дізнатися багато нового про себе.

Подбайте про своє серце

Ви все ще ходите по замкнутому колі і постійно думаєте про людину, яка не може відповісти вам взаємністю? Ви можете переконувати себе в тому, що цілком здатні бути просто другом. Але ви не повинні забувати про себе. Захистіть серце від зайвих страждань. Тільки так ви не зведете себе з розуму.

Ви можете відчувати бажання зробити для цієї людини все що завгодно. Всьому виною ваша безмежна любов. Навіть будучи просто другом, ви хочете показати йому, наскільки він для вас важливий. Ви хочете бути поруч.

Все добре в міру. У своєму прагненні постійно бути поруч ви завдаєте собі ще більше болю. Хочете допомогти йому організувати день народження для дівчини, в яку він закоханий? Цього не варто робити. Піклуйтеся про себе. Встановіть рамки в спілкуванні і дружбі. Не прагніть завжди приходити йому на допомогу. Коли ви будете найбільше в ньому потребувати, його абсолютно точно не виявиться поруч.

Уникайте ситуацій, які можуть заподіяти вам біль

Один із способів позбавитися від болю нерозділеного кохання – уникати ситуацій, які зроблять вас ще більш нещасними. Вас запросили на вечірку, і ви знаєте, що запрошений ваш коханий і його нова дівчина? Не ходіть туди. Уникайте ситуацій, коли ви можете зустріти їх разом. Навіщо даремно мучити себе і заподіювати біль? Це не остання вечірка у вашому житті. Коли вашеа нерозділене кохання пройде, і ви навчитеся зберігати спокій в присутності цієї людини, то зможете зустрічатися з ним на якихось заходах без шкоди для себе.

Зараз вам необхідно захистити себе від подібних ситуацій і звести до мінімуму ваші зустрічі. Ви можете спробувати зробити наступне:

  • Перестаньте заходити на його сторінку в соціальній мережі.
  • Можете не видаляти його з друзів. Просто змініть налаштування так, щоб його оновлення не з'являлися у вашій стрічці новин.
  • Не розпитуйте про нього у ваших спільних друзів.
  • Намагайтеся уникати зустрічей з ним і його дівчиною. Не ходіть туди, де ви можете зустріти їх разом.

Чим рідше ви будете бачити його, тим менше ви будете про нього думати.

Знайдіть заняття, яке допоможе переключити вашу увагу

Біль від нерозділеного кохання може зводити з розуму. На щастя, ви можете направити свою енергію в інше русло і розпорядитися нею з максимальною користю для себе. Чому б вам не знайти собі якесь хобі? Не варто просто сидіти та насолоджуватись власним горем. Не витрачайте час на мрії про те, як було б чудово, якби все було по-іншому. Займіться тим, чим давно хотіли зайнятися, і що вам цікаво. Хтось починає писати. Хтось вести особистий щоденник, в якому описує свої почуття. Хтось з головою йде в роботу і домагається великих успіхів у кар'єрі.

Змиріться з тим, що ви ніколи не будете з цією людиною

Іноді краще залишити все, як є. Краще про щось змовчати і не шукати відповідей на всі питання. Найкраще прийняти ситуацію такою, яка вона є, і продовжити жити далі.

Прийняти той факт, що ви стали жертвою нерозділеного кохання дійсно важко. Ви намагаєтеся відшукати ознаки, які сказали б вам про те, що ця людина теж була у вас закохана. Що, якщо їх просто немає? Що, якщо немає нічого, що говорило б про його кохання до вас? Коли ви це зрозумієте, стане ще болючіше. Просто прийміть все так, як є. З часом все в житті стане на свої місця.

Зверніться за підтримкою до близьких людей

У такі моменти дуже важливо, щоб поруч з вами були друзі, які допоможуть пережити.

  • Розмова з друзями по душах зніме з душі тягар. Біль стихне.
  • Друзі можуть уважно вислухати і дати кілька цінних порад. Ви зможете краще зрозуміти свої емоції і те, чим вони викликані.
  • Подивившись на ситуацію з точки зору друзів, ви зможете краще розібратися в тому, що відбувається.
  • Буває так, що вам навіть не треба розповідати про те, що сталося. Саме їх присутність поруч позбавить вас від почуття самотності.
  • Ваші друзі не дозволять вам сумувати. Вони зроблять все для того, щоб підбадьорити вас.

Цілковита ізоляція від навколишнього світу і всіх, з ким ви спілкуєтеся, не позбавить від болю. З цього логічно випливає наступна порада…

Не відмовляйтеся ходити на побачення

Побачення – це останнє, про що ви зараз думаєте. Все ж, це прекрасна можливість звернути увагу на інших молодих людей і перестати (на якийсь час) згадувати про те, як вас кинули. Ви все ще страждаєте. Ви не готові відкрити серце новій людині. Але мова зовсім не про те, щоб знайти свою другу половинку. Побачення для вас – це можливість гарно провести час в компанії нової людини, яка, хто знає, цілком може затриматися у вашому житті.

Навіщо ж сидіти вдома і сумувати, коли ви можете повеселитися і гарно провести час? Може, саме так ви зустрінете свою справжню любов, якщо дозволите собі зустрічатися з іншими людьми?

Подумайте про «благословення згори»

Припустимо, у вас все ж були відносини з людиною, яка не змогла відповісти взаємністю. Ці відносини закінчилися. Розглядайте це як свого роду «благословення згори».

На думку психологів Стефані Ньюман і Валері Голден, заборонені відносини та відносини, які тримаються в таємниці, завжди сповнені пристрасті. Однак це далеко не завжди закінчується чимось хорошим. Якщо ця людина не зацікавлена у тривалих відносинах? Само собою це буде заподіювати біль.

Чоловік, який не готовий до серйозних стосунків, навряд чи буде знайомити вас з родиною та друзями. Якщо ви не можете відкрито говорити про свої відносини, не варто розвивати і підтримувати спілкування. У довгостроковій перспективі такі відносини не зроблять вас щасливими. Якщо у вас були такі відносини, і вони закінчилися – це добре. В кінцевому підсумку такі стосунки заподіюють куди більше болю, ніж страждання через розставання.

Припиніть засуджувати себе

Ви можете відчувати сором або навіть провину за те, що любите. Припиніть засуджувати себе. Тільки так ви зможете зцілитися і продовжити жити своїм життям. Так, цей урок життя дається вам нелегко. Просто усвідомте, що всі ми іноді приймаємо не зовсім правильні рішення. Будьте добрішими до себе. Не звинувачуйте себе за те, що любите когось.

Піклуйтеся про себе

Як би не було зараз все погано, ви повинні знаходити час для себе. Піклуйтеся про себе в тій мірі, в якій вам це потрібно. Поступово ви знайдете упевненість і знову почнете відчувати позитивні емоції. Турбота про себе – це прекрасний спосіб позбутися від болю, який ви відчуваєте зараз.

Закінчиться все це? Буде все добре? Якщо у вас нерозділене кохання, то зараз вам слабо віриться в світле майбутнє. Все ж, все не так погано, як ви думаєте. Коли ви відпустите ту людину, з якою ви ніколи не будете разом, у вашому житті з'явиться місце для чогось нового. У серці звільниться простір для вашої істинної другої половинки, яку ви обов'язково зустрінете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *