Фраза після якої у відносинах найкраще поставити жирну крапку

Фраза після якої у відносинах найкраще поставити жирну крапку - INFBusiness

У відносинах ми сподіваємося на взаєморозуміння, підтримку, і, звісно ж, любов. Кожен хоче почуватися цінним, потрібним і важливим для своєї другої половинки. Але що робити, коли здається, що ваш партнер сприймає вас як данність, а не як дорогоцінний подарунок долі? Існує фраза, яка може стати справжнім каменем спотикання, після якої варто серйозно задуматися про подальшу долю ваших відносин, інформує Ukr.Media.

Ця фраза звучить приблизно так: "Якщо тобі щось не подобається, я тебе не тримаю, ти можеш піти будь-якої миті".

На перший погляд — нічого дивного. Але якщо як слід вдуматися і ґрунтовно почати читати між рядками, то можна розглянути приблизно наступний сенс: "За великим рахунком, мені не дуже цікавлять наші відносини, і я не сильно засмучусь, якщо вони припиняться. Я в принципі більше не хочу вкладатися в ці відносини. І далі ти допомагатимеш мені отримувати задоволення по життю виключно за свій рахунок".

Коли людина вимовляє слова з підтекстом «не подобається — йди», вона вже автоматично не готова розглядати відносини як вулицю з двостороннім рухом. Де обидва партнери однаково рухаються назустріч один одному. Така людина займає позицію «зверху», позицію «я дозволяю себе любити» і позицію «далі гратимемо тільки за моїми правилами».

Також ця отруйна фраза може супроводжуватися спеціально підібраними, шкідливими психологічними прийомами у стилі: "якщо ти мене любиш, ти зробиш", "не зробиш, як я хочу, я від тебе віддалюсь", "не зробиш, як я хочу, я від тебе піду до іншого" і багатьма іншими маніпуляціями.

Подібні відносини слід скидати якнайшвидше. Немає сенсу пов'язувати з себе з тими, хто вас не цінує і не збирається рахуватися з вашими цінностями, бажаннями і думкою. У таких відносинах найкраще ставити найжирнішу крапку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *