Чому чоловік раптово зникає з листування — 3 небанальні причини

Чому чоловік раптово зникає з листування — 3 небанальні причини - INFBusiness

Ви вже кілька місяців активно переписуєтеся, можливо, будуєте плани на реальну зустріч, як раптом спілкування різко переривається або чоловік дозволяє собі зникнути і не писати по кілька тижнів. Чому так відбувається, якщо, на перший погляд, все гаразд? Психологи підказують нам три причини, які найчастіше штовхають чоловіків на таку нелогічну поведінку до нас, інформує Ukr.Media.

Він зустрів іншу жінку

Далеко не кожен чоловік готовий зізнатися, що листується з нудьги або ж перебуває в активному пошуку. Зазвичай, для більшості жінок подібна заява від чоловіка буде зустрінута вкрай агресивно, а тому чоловік спокійно листується з вами, але при цьому не закриває можливості для спілкування з іншими жінками. Все це навіть не заважає йому планувати з вами майбутнє. Якщо він зустрічає жінку в реальності, може деякий час продовжувати спілкування з вами, правда, воно буде не таке часте. Чи готові ви бути запасним варіантом?

Він спілкувався зі спортивного інтересу

Багатьом жінкам важко зрозуміти, що чоловік може виявляти інтерес просто заради того, щоб отримати прихильність жінки. Все. Більше йому в принципі нічого не потрібне. На жаль, в онлайн-знайомствах є такі підводні камені, які часто вбивають всю повагу до протилежної статі. Для чоловіка такого типу важливо почути, що він вам цікавий і ви готові піти з ним на побачення. Це було те, чого він домагався.

Він не помітив, що вам цікавий

Більшість жінок впевнені, що чоловік має проявляти максимальну активність і домагатися розташування подруги, але сучасні чоловіки з цим докорінно не згодні. Якщо чоловік бачить, що ви не виявляєте такої ж зацікавленості, як і він, йому може набриднути ця гра в одні ворота і поступово він зливатиметься. Прикро, але факт. Якщо чоловік пройшов початковий фейс-контроль і ви готові дати йому шанс у реальному житті, будьте трохи активнішими і не дозволяйте лише одній стороні ініціювати контакт. У цьому випадку ні про яке зникнення чоловіка не буде й мови.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *