Чи є сенс дівчині робити перший крок і писати хлопцеві

Чи є сенс дівчині робити перший крок і писати хлопцеві - INFBusiness

Якщо ви боїтеся переступити межу між цікавістю і нав'язливістю, то ви турбуєтеся, чи варто писати чоловікові першою. Ми розповімо про основні причини, чому не пише хлопець. Знаючи їх, ви зможете прийняти своє рішення, інформує Ukr.Media.

Чи варто писати хлопцеві першою, якщо ви щойно познайомилися

Природа чоловіків полягає в тому, що їм потрібні перемоги та завоювання. І зробити перший крок назустріч дівчині — це одна з таких перемог. У більшості випадків, якщо хлопець не телефонує, він не дуже зацікавлений.

Якщо після першого побачення чоловік не зв'язується з вами, то причини можуть бути іншими. Він соромиться або не хоче здатися нав'язливим. Чоловікам так само властиве почуття невпевненості у собі, як і дівчатам. Можливо, чоловік не пише через різницю у віці, різне соціальне положення та матеріальне становище. Він навіть не здогадується, що сподобався дівчині. У цьому разі перший крок з боку жінки є доречним.

Деякі чоловіки навмисно вичікують паузу, щоб подивитися, як дівчина покаже себе. Когось відлякає її наполегливість. Хтось після повідомлення жінки упевниться, що він їй цікавий. Тож у цьому випадку подумайте, чи варто писати першою.

Чоловік може бути зайнятим. Багато представників сильної статі намагаються розв'язувати ділові питання у першу чергу і лише потім особисті. Тому декому складно знайти час, щоб відразу після побачення зв'язатися з новою знайомою.

Існує ймовірність того, що він втратив номер телефону, у нього проблеми з апаратом або немає виходу в інтернет. У цьому разі ви допоможете відновити зв'язок, якщо напишете першою.

Чи варто писати першою чоловікові, якщо ви знайомі давно

Якщо у вас намічаються серйозні стосунки, а чоловік не пише, то тут причин може бути декілька:

  • деякі чоловіки не полюбляють листування;
  • ви більше не подобаєтеся чоловікові та він зустрічається з іншою;
  • трапилася непередбачена ситуація: хвороба, звільнення тощо;
  • він злий або ображений на вас.

Проаналізуйте вашу останню зустріч, щоб зрозуміти, у чому причина.

Можливо, чоловік просто не полюбляє писати, і йому більше подобаються дзвінки та зустрічі. Якщо ви зустрічаєтеся досить давно, то натякніть йому, що вам дуже приємно отримувати від нього повідомлення.

Якщо ви впевнені, що причиною сварки стала ваша некоректна поведінка, напишіть першою. Це налагодить ваші відносини. Якщо ж чоловік захворів або у нього сталося щось непередбачене, то йому знадобиться ваша підтримка. Тому ваше повідомлення дасть йому зрозуміти, що ви про нього хвилюєтеся.

Якщо чоловік ігнорує ваші повідомлення і дзвінки, то не наполягайте. Ймовірно, ви йому нецікаві.

Оцініть ситуацію і вирішуйте самі, чи варто писати чоловікові першою. У сучасному світі не існує надто суворих правил щодо цього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *