5 моделей поведінки маніпулятивних людей, які вдають хороших

5 моделей поведінки маніпулятивних людей, які вдають хороших - INFBusiness

Розуміючи особливості такої поведінки, ви зможете захистити себе та підтримувати справжні стосунки, інформує Ukr.Media.

Надмірні лестощі

Маніпулюючі особистості часто використовують надмірні лестощі, щоб привернути до себе людей. Для друзів і близьких цілком природно робити один одному компліменти, але маніпулятор явно перегинає ціпок, особливо коли хоче чогось натомість.

Почуття провини

Ці люди вміють змусити вас почуватися винними навіть якщо ви не зробили нічого поганого. Вони можуть розіграти жертву або тонко натякнути, що ви повинні за всі «добрі» речі, які вони зробили для вас у минулому.

Приховування інформації чи прихильності

Люди, що маніпулюють, іноді можуть приховувати інформацію, щоб отримати важелі впливу. Вони також використовують прихильність як інструмент, даючи або забираючи її залежно від того, чого бажають досягти.

Прикидаються дурними

Деякі маніпулятори вдають, що не розуміють ситуацію, щоб уникнути відповідальності. Діючи так, ніби вони спантеличені або не усвідомлюють наслідків своїх дій, вони можуть уникнути наслідків.

Постійно змінюють правила гри

Як тільки ви думаєте, що задовольнили їхні потреби чи вимоги, вони змінюють їх. Їм практично неможливо догодити. Ця тактика змушує вас постійно шукати шляхи завоювання їх схвалення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *