Раді пропонують відновити конкурси на посаду директора школи

Раді пропонують відновити конкурси на посаду директора школи - INFBusiness

Відсутність конкурсів на посаду директорів шкіл, що наразі практикується у багатьох регіонах України, призводить до призначення на посади осіб, які не здатні якісно та професійно виконувати свої посадові обов’язки.

Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, коментуючи надане громадам право під час дії воєнного стану призначати директорів шкіл без проведення конкурсу.

Окрім того, в деяких випадках призначення директорів шкіл місцевою владою має ознаки недоброчесного рішення.

Водночас омбудсмен висловив переконання, що проведення конкурсів на посаду директорів шкіл є проявом демократії, прозорості та справедливості, а також надає можливість оновити управлінський менеджмент та знайти гідних кандидатів, які готові змінювати заклади освіти, здійснювати реформу НУШ, змінювати освіту в цілому.

«Зрозуміло, що такі конкурси не варто проводити на тимчасово окупованих територіях та у прифронтових областях, де ведуться активні бойові дії», – наголосив Горбачов.

З метою відновлення конкурсного механізму Службою освітнього омбудсмена надісланий лист до Верховної Ради з пропозицією відновити обов’язкове проведення конкурсів на посади директорів шкіл там, де це дозволяє безпекова ситуація.

директори шкіл

Источник: osvita.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *