Вченими названа дієта, яка здатна омолодити клітини мозку

Вченими названа дієта, яка здатна омолодити клітини мозку - INFBusiness

Вчені створили дієту, яка допоможе захистити від хвороби Альцгеймера і відтермінувати старіння мозку на цілих 8 років, інформує Ukr.Media.

Раціон із назвою MIND був розроблений співробітниками Медичного центру Університету Раш на основі майже п'ятирічних досліджень.

За словами авторів нової дієти, харчування є серйозним чинником, що впливає на стан мозку.

«Люди повинні щодня вживати щонайменше три порції цільного зерна, зелені листові овочі, інші овочі, горіхи, бобові, келих вина, а також м'ясо птиці, ягоди та рибу», — описали медики оптимальний план харчування.

Вони пояснили, що ягоди потрібно вживати, принаймні, 2 рази в тиждень, а рибу, щонайменше 1 раз у тиждень. Одночасно з цим, в раціоні не повинно бути таких продуктів як перероблене червоне м'ясо, маргарин, сир, випічка і солодощі, смажені страви та фастфуд.

Вчені підкреслюють, що ретельне дотримання дієти MIND здатне поліпшити здоров'я мозку, уповільнивши зниження когнітивних здібностей.

Повідомляється, що дієта була складена на підставі результатів дослідження, в рамках якого вчені протягом 4,7 року спостерігали за 960 пенсіонерами. Під час дослідження учасників регулярно перевіряли на рівень їхніх когнітивних здібностей (тести на якість довготривалої і короткочасної пам'яті, здатності сприйняття навколишнього простору і т. д.).

Було встановлено, що люди, які більш дисципліновано дотримувалися дієти MIND, мали на 7,5 років більш молодий мозок. «Результати також засвідчили, що зазначена дієта може на 50% знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера», — резюмували дослідники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *