Вчені розповіли, що часте позіхання може бути досить інформативним стосовно здоров’я людини

Вчені розповіли, що часте позіхання може бути досить інформативним стосовно здоров'я людини - INFBusiness

Поява частого позіхання може бути пов'язана не тільки з нестачею сну. За останніми даними вчених, ця ознака може стати маркером серцевого нападу, що розвивається, інформує Ukr.Media.

З результатів раніше проведених досліджень стало відомо, що під час позіхання відбувається насичення крові киснем з одночасним охолодженням мозку. Наукові співробітники медичних установ розповіли, що поява позіхання під час виконання фізичної роботи або вправ, особливо у спекотну погоду, може попереджати про серцевий напад, що розвивається. Також поява позіхання, не пов'язаного з порушенням сну, прийомом деяких ліків, нарколепсією та ін., може вказати на наявність пухлини у мозку, розсіяний склероз.

Попри те, що вченим досі не вдалося встановити механізм позіхання, основною версією все ж таки залишається охолодження мозку у спеку і насичення крові киснем. Саме тому, коли спекотно, багато людей позіхають частіше, допомагаючи організму, у якому вже стався збій деяких важливих систем, відновлювати порушення терморегуляції.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *