Перелічено причини, через які не рекомендовано ходити в туалет у нічний час

Перелічено причини, через які не рекомендовано ходити в туалет у нічний час - INFBusiness

Виявляється, ходити до туалету вдень потрібно не більш як 3-4 рази, а от уночі — зовсім не варто. Лікарі назвали кілька причин, через які не слід робити це. Народні прикмети — теж проти. Давайте розберемося, чому не треба вставати вночі в туалет, інформує Ukr.Media.

Чи потрібно вставати вночі в туалет — що кажуть лікарі

Лікарі-урологи в цьому питанні єдині: ходити вночі в туалет шкідливо для здоров'я. Утім, часто бігати до вбиральні протягом дня — теж недобре. Річ у тім, що чим частіше ви ходите до туалету, тим більше розслабляєте свій сечовий міхур. Його потенціал насправді дуже великий, але ви не даєте проявити його, і за найменшим покликом задовольняєте потребу. Так сечовий міхур звикає і завчасно починає посилати сигнали в мозок, хоча причини для цього може й не бути.

Урологи радять тренувати свій сечовик — це вбереже від нічних походів до туалету.

Чим це небезпечно:

  • нічний похід до туалету порушує сон — потім буває складно заснути;
  • після підйому в людини прискорюється серцебиття і порушується нічна робота серця;
  • є ризик спросоння впасти і пошкодити собі щось;
  • доведено, що такі нічні візити можуть призводити до депресії — внаслідок порушення сну вранці людина почувається втомленою і дратівливою.

Якщо ви встаєте в туалет щоночі (або майже щоночі), то є ймовірність, що у вас серйозні проблеми з нирками. Крім усього, через такі підйоми відбувається збільшення у вазі, підвищується ризик діабету та серцево-судинних захворювань.

Чому не треба вставати вночі в туалет — народні прикмети

У народі звичка вставати вночі в туалет теж не вітається — згідно з прикметами, це може обернутися страшними наслідками.

За однією з прикмет, під час нічного походу в туалет можна зустрітися з темними силами — вони можуть проникнути в ліжко і навіть заволодіти тілом, а вигнати їх буде складно. Друга прикмета більш "приземлена": виходити з дому вночі (туалети раніше були на вулиці) вважалося поганою прикметою, тому що можна винести благополуччя і достаток.

Вірити в це чи ні — особиста справа кожного, але знати не завадить.

Що зробити, щоб уночі не ходити в туалет

Щоб не вставати вночі до туалету, лікарі радять тренувати свій сечовик удень — намагатися ходити до вбиральні не частіше 3-4 разів. Крім цього, дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • не пийте на ніч багато рідини і не їжте водянистих фруктів (наприклад, кавуна);
  • підніміть ноги перед сном — це не тільки дасть їм відпочинок і зменшить набряклість, а й допоможе рідині, що скупчилася в щиколотках, повернутися в кров;
  • обов'язково сходіть у туалет перед сном.

Додатково літнім людям на ніч можна надягати підгузки. Прислухайтеся до свого організму і грамотно допомагайте йому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *