Чому лимон та гарячий чай – не найкраща пара: розгадуємо таємницю цієї комбінації

Чому лимон та гарячий чай – не найкраща пара: розгадуємо таємницю цієї комбінації - INFBusiness

Люди, які люблять гарячий чай з лимоном і п'ють його в необмежених кількостях, навіть не підозрюють, що цей напій може стати причиною безсоння, розладу нервової системи та шлунка. Лимони в сукупності з чаєм — байдуже, зеленим чи чорним — надають бадьорості та енергії, активізують кровообіг. Але у великій кількості несуть за собою негативні наслідки у вигляді підвищення артеріального тиску, інформує Ukr.Media.

Чому лимон не можна заливати окропом

Не слід додавати лимон до гарячого чаю або окропу, тому що висока температура знищує багато вітамінів, зокрема аскорбінову кислоту. У результаті корисні властивості фрукта зменшуються, і навіть утворюються шкідливі для здоров'я речовини.

Багато людей, щоб схуднути, користуються незвичайними засобами. Один із цих засобів — вживання склянки гарячої води з лимонним фрешем вранці натщесерце. Виконуючи цю процедуру, люди навіть не здогадуються, якої шкоди вони можуть собі завдати, починаючи від погіршення емалі зубів, до ушкодження слизової оболонки шлунка, печії, виразкової хвороби та гастриту.

Що ще потрібно знати про чай з лимоном

У комбінації з цитрусовими збільшуються корисні для здоров'я властивості напою. Чай з лимоном чудово відновлює сили і полегшує спрагу, але смак гарячого чайного напою з кислим цитрусом змінюється. Він стає більш лимонним із м'якою кислинкою, але не "чайним". Власне, таке трапляється і при додаванні в чай інших цитрусових фруктів.

Помилковою є думка, що чай із плодами, які містять кислоти, стає слабким, тобто не міцним. Насправді лимонна цедра і сік надають винятково забарвлення і аромату чаю, не знижуючи, а іноді й підвищуючи його дієтичні, калорійні та цілющі властивості.

Інші причини відмовитися від гарячого чаю з часточкою лимона

Негативним наслідком вживання гарячого чаю з лимоном є руйнування емалі зубів через кислоту, що міститься в соку та цедрі.
Люди, які мають проблеми з внутрішньоочним тиском (глаукома), повинні відмовитися від вживання чайного напою з лимонною часточкою, щоб уникнути ще більшого зростання тиску.

Щоб запобігти перерахованим вище хворобам, краще пити воду або чай не гарячим, а теплим. Використовуйте трубочку або ж після вживання напоїв з лимоном ретельно полощіть рот фільтрованою водою. Не ризикуйте своїм здоров'ям і кладіть лимонну часточку тільки в теплу воду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *