Українські математики повернулись додому з медалями

Українські математики повернулись додому з медалями - INFBusiness

Команда юних математиків повернулася з Астани (Казахстан), де вона успішно захистила честь нашої держави на 51-й Міжнародній математичній олімпіаді.

Цього року Україну представляли шестеро найкращих учасників:  Богдан Веклич, Максим Чорний, Тимур Хрущов, Дар’я Тєплова, Тетяна Лавинська та В’ячеслав Жениленко. Керівник команди Рубльов Богдан Владиславович, доктор фізико-математичних наук, професор Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, заступник керівника – Прокопенко Наталія Сергіївна.

Участь в олімпіаді української команди стала можливою завдяки підтримці партії Сергія Тигипка “Сильна Україна”.

Результати виступу української команди:

1 золото (Богдан Веклич), 2 срібла (Максим Чорний, Тимур Хрущов), та 3 бронзи (Дар’я Тєплова, Тетяна Лавинська, В’ячеслав Жениленко).

У загальному рейтингу Україна посіла 22 місце серед 100 країн-учасниць, випередивши Францію, Великобританію, Іспанію, Індію.

Україна як незалежна держава бере участь у змаганнях з 1993 року і за цей час здобула 27 золотих, 39 срібних та 30 бронзових медалей.

Для порівняння: Німеччина, Франція, Польща, Канада, які змагаються з 1959 року, поступаються нам за кількістю медалей.

Попередні перемоги

У попередній, 50-й міжнародній олімпіаді, яка відбулася у місті Бремен (Німеччина) у липні 2009 року, взяли участь понад 100 збірних та рекордна кількість учасників – 565 учнів, двоє з яких – українці. Команда України на ювілейній олімпіаді продемонструвала вдалий виступ. Усі наші
учасники повернулися з медалями, виборовши загалом 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

У загальному заліку Україна посіла 14-те загальнокомандне місце. За кількістю золотих нагород нас випередили лише Китай, Японія та Росія, нарівні з нашою збірною за цим показником були команди
Кореї та КНДР.

Довідка: Міжнародна математична олімпіада (ММО, англ. IMO, International Mathematical Olympiad) – це щорічне найпрестижніше змагання серед школярів. Це також найстаріша з міжнародних наукових олімпіад – перша ММО була проведена в Румунії в 1959 році.

Взяти участь у олімпіаді були запрошені Угорщина, Болгарія, Польща, Чехословаччина, НДР і СРСР. У наступні роки кількість країн-учасниць постійно збільшувалася, і тепер на Міжнародну математичну олімпіаду приїжджають команди майже з усього світу. У цей час база даних містить інформацію про 12267 учасників з більш ніж ста держав.

Як ти думаєш, чи є у талановитих українських дітей шанси на успішне майбутнє? У нашій країні? Чи треба їхати у іншу країну?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *