Випускним – бути! Але коли?

Випускним – бути! Але коли? - INFBusiness

Рішення Міносвіти про проведення всіх випускних балів 28 травня, одразу після останнього дзвоника, викликає безліч нарікань. І що ближча ця дата, то голосніші голоси протестувальників.

Хвилюються батьки: для більшості з них 28 травня, п’ятниця, – робочий день. І не всіх відпускають із роботи зовсім без проблем. А піти доведеться: яким же батькам не хочеться взяти участь в останньому дзвонику своєї дитини та поправити рюші на випускній сукні донечки!

Не викликає захоплення ідея проводити випускний і останній дзвінок в один день і у випускників. Адже останній дзвінок теж має свої традиції. І відмовляти собі в задоволенні погуляти до пізнього вечора зі стрічками на плечах нікому не хочеться.

Та й узагалі: хто ж це гуляє посеред справи? Адже після останнього дзвінка випускників очікує найважливіше – складання тестів. І батьків дуже хвилює, що розгуляй зіб’є їхніх дітей із робочого ритму.

Як повідомляє газета «Сегодня», Міністерство освіти теж не в захваті від рішення, ухваленого Іваном Вакарчуком – попередником нинішнього міністра освіти.

“Випускний — незабутній день у житті кожного. У моєму житті, наприклад, також: пам’ятаю, як ми з класом усю ніч каталися на річковому трамвайчику, а потім зустрічали світанок”, — сказав міністр освіти Дмитро Табачник.
Тому питання про те, коли ж гуляти випускникам, поки що залишається відкритим. Щоправда, у батьків і випускників з’явилася можливість впливати на перебіг подій. Адже Дмитро Табачник пообіцяв розглянути кожен лист, отриманий ним від імені школи. Та й в «одинаків» є шанс висловити свою думку, зателефонувавши за номером 226-26-61 – повідомляє газета «Сегодня».

www. lady.tochka.net почала невелике розслідування: відрекомендувавшись членом батьківського комітету, я зателефонувала за номером, зазначеним газетою «Сегодня» (в приймальню міністра), і була переадресована на інший телефон, а звідти – до куратора Києва. Є, як з’ясувалось, і така посада. Утім, за точність її позначення  не ручатимуся – до тривалих розмов моя співбесідниця була явно не схильна і швиденько відправила до Київської міської ради, до пана Журавського. Туди я вже не телефонувала: з досвіду знаю, що будь-яке, навіть дуже просте запитання називається там «запитом» і чекати відповіді на нього (попередньо заповнивши відповідну форму, що не всім батькам випускників під силу) доводиться ой як довго…

Отже, доведеться випускникам одягати свої фраки наприкінці травня? А шкода: в червні тепліше, веселіше, звичніше…

А як ти ставишся до того, що випускні цього року пройдуть в один день із останнім дзвоником?

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *