Мадонна – їй личать пізні пологи? (фото та відео)

Мадонна – їй личать пізні пологи? (фото та відео) - INFBusiness

У наш час жінки не квапляться народжувати дітей. Спершу вони хочуть зробити кар’єру, а вже ближче до сорока років готові надолужити згаяне…

«Старі» зіркові матусі

Навряд чи у когось повернувся б язик назвати Мадонну старою мамою. Вона стала матір’ю в 42 роки, в 2000 році подарувавши світові хлопчика від режисера Гая Річі. Дев’ятирічного Рокко зараз називають найбагатшим спадкоємцем у світі, а Мадонна залишається у відмінній формі. Крім того, не дуже давно вона заявила, що не проти народити сама ще одну дитину. Навряд чи хтось здивується, якщо це справді станеться.

Талановиту акторку Холлі Беррі недавно назвали найсексуальнішою матусею Голлівуда. Вона народила свого первістка у віці Мадонни, в 42 роки.

Красуня Моніка Белуччі народила другу доньку в 45 років. Вони з Венсаном Касселем і п’ятирічною Дівою дуже чекали хлопчика, але на світ з’явилася гарненька крихітка Леоні.

Найвідоміша латиноамериканка Голлівуда Дженніфер Лопес народила в 38 років двійнят – сина Макса та доньку Еммі. І, попри свій вік і народження двох дітей, вона почувається просто прекрасно!

Нарешті, героїня улюбленого нами серіалу «Секс і місто» Сара Джессіка Паркер обзавелася первістком у 37 років. Зараз Джеймс Вілкі няньчиться зі своїми сестрами-близнятами, народженими від сурогатної матері.

Схоже, усіх зіркових матусь найближчим часом «переплюне» 56-річна Лайма Вайкуле. Звістка про те, що вона перебуває на другому місяці вагітності, облетіла днями всі ЗМІ. Правда це чи ні – покаже час. Швидше за все, це чергова піар-акція. Але відома співачка досі не має власних дітей. Хто знає, може тяга до материнства в неї значно сильніша за всі можливі страхи?

Цих жінок, мабуть, поєднує одне: вони досягли вершин своєї кар’єри, і лише тоді зважилися на народження дітей. І, з огляду на все, зараз це стає тенденцією.

Трохи статистики

Згідно зі статистикою кількість ранніх пологів в усьому світі знижується. На зміну юним матусям дедалі частіше приходять зрілі жінки. Зараз кількість жінок, які народили між 30 і 40 роками, майже втричі більша, ніж 20 років тому. За цей же час на 50% зросла кількість жінок, які вперше стали мамами після 40 років. Відповідно до тієї ж статистики кожну 12-ту дитину народжує жінка віком після 35 років.

Плюси пізнього материнства

Якщо кілька років тому жінку після 25 років називали пізніми матерями, то зараз цю планку підняли до 35 років. Численні дослідження, та й перераховані вище приклади, свідчать про те, що пологи в цьому віці не становлять жодної небезпеки ні для матері, ні для дитини.

Американські вчені в одному з пологових будинків Нью-Йорка довели: якщо жінка після 35 років фізично здорова і не мала викиднів, то її шанси народити здорову дитину такі ж, як і в 20-річної.

Безумовний плюс для мами після 30 у тому, що вона психологічно готова до материнства. Вона спокійніше сприймає вагітність, менше схильна до стресів, рідше переживає внутрішній конфлікт. Така мама спокійно та з оптимізмом дивиться в майбутнє, оскільки має хорошу матеріальну базу для виховання дитини.

«Пізні» батьки значно більше часу приділяють своїй дитині, добре розбираються в тонкощах її психології. Вони кращі вихователі, оскільки мають накопичений життєвий досвід і мудрість. А тому їхні діти випереджають однолітків у фізичному й інтелектуальному розвитку.

Мінуси пізнього материнства

Найбільший мінус пізнього материнства – можливість ускладнень під час вагітності. Особливо обережними треба бути матусям, які хворі на діабет або гіпертонію. Згідно з дослідженнями такі ускладнення спостерігаються приблизно у 6% жінок віком після 35 років порівняно з 1,3% у 20-річних.

Ще один мінус – так званий синдром пізньої дитини. Вважається, що дітей, народжених після 30-ти, батьки надто балують й оберігають від зовнішнього світу. 

Помилуйтеся пізнім сином Мадонни на відео!

Кроме Сын Мадонны Рокко поет и отплясывает на сцене на video.tochka.net можно посмотреть другое видео онлайн

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *