Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології

Із кожним новим поколінням світ навколо змінюється. Учні мають пристосовуватись до нього, здобувати нові знання та навички. Це допоможе їм розвиватись та досягати успіху в майбутньому. Тому школу та навчальне середовище також варто адаптувати до нових потреб школярів. Зібрали для вас усе, що вам варто знати про ШІ, технології та освітні тренди.

Навички майбутнього: мегатренди в освіті до 2035 року

Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології - INFBusiness

Що впливатиме на ринок праці в найближчі десятиліття? Які мегатренди обумовлюють нові вимоги до навичок фахівців? Чому невдовзі жінці легше буде знайти роботу, ніж чоловікові? Дослідження тенденцій та прогнози стосовно цього запропонував британський Національний фонд досліджень в освіті (NFER).

Читати далі

Чи змінить штучний інтелект українську школу?

Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології - INFBusiness

Чи відбере штучний інтелект роботу у вчителів? Якою буде роль школи в майбутньому? Як не допустити втрату інтересу дітей до навчання та живого спілкування? Про загрози та можливості штучного інтелекту міркували освітні експерти під час панельної дискусії на фестивалі «Вчителі майбутнього». А ми записали найцікавіші тези.

Читати далі

Захопити і втримати увагу: як технології змінюють навчання

Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології - INFBusiness

87 млрд доларів — саме стільки за прогнозами експертів буде інвестовано у світовий ринок EdTech. Що таке EdTech? Чому сучасну освіту неможливо уявити без цифрових технологій? Та яке місце посідає Україна у світових трендах EdTech? Розпочинаємо серію статей, присвячених освітнім технологіям. У першому матеріалі Сергій Данилов, нейробіолог, викладач та СЕО компанії Beehiveor, пропонує огляд справжніх гігантів світового EdTech-ринку.

Читати далі

Чи загрожують роботи освіті: прогнози Всесвітнього економічного форуму

Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології - INFBusiness

Хто найбільший конкурент людини: робот, штучний інтелект чи людина, яка вміє всім цим керувати? Які навички дають перепустку в майбутнє? Відповіді ми шукали у звіті «Майбутнє робочих місць 2023» Future of Jobs Report 2023, який нещодавно опублікував Всесвітній економічний форум. У ньому містяться висновки опитування 803 компаній із 27 галузей, в яких працює понад 11,3 млн працівників. Зібрали для вас головні прогнози звіту.

Читати далі

Які професії будуть у топі в 2040 році: дослідження

Як зміниться школа у майбутньому: тренди та технології - INFBusiness

У 2040-му перший досвід роботи отримуватимуть ті, хто нині у дитсадку або ще лежить у дитячому візочку. До чого ж готувати батькам це покоління? Яких фахівців потребуватиме Україна та від чого це залежить? Про все це йдеться у дослідженні «Професії та навички майбутнього», яке презентували фахівці Українського інституту майбутнього експерт з освіти Микола Скиба та експертка з економіки Яна Лаврик. Зібрали в матеріалі головні тези та прогнози.

Читати далі

Поділитися цією статтею

Источник: www.osvitoria.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *