Учені з’ясували, що для чоловіків важливо у стосунках

Учені з'ясували, що для чоловіків важливо у стосунках - INFBusiness

Співробітники Університету Отто Фрідріха в Бамберзі та Університету Мартіна Лютера в Галле-Віттенберзі, Німеччина, опитали 209 пар у рамках нового дослідження. Результати показали, що чоловіки почуваються щасливішими, якщо їхній партнер вирізняється самоспівчуттям, інформує Ukr.Media.

"Самоспівчуття — це акт турботливого, доброго й уважного ставлення до себе, особливо щодо власних недоліків, — пояснює доктор Роберт Кернер з Університету Бамберга і провідний автор дослідження. — Ми виявили, що здатність людини співчутливо реагувати на власні недоліки, страждання і біль у стосунках приносить користь обом партнерам".

У дослідженні чоловіки в стосунках, зокрема, показали вищий рівень задоволеності стосунками, якщо жінка вирізнялася самоспівчуттям у стосунках.

Дослідники також розглянули зв'язок на специфічному рівні стосунків, аналізуючи не лише індивідуальне самоспівчуття, а й самоспівчуття у стосунках.

"Цей підхід враховує той факт, що люди поводяться по-різному в різних сферах життя", — пояснює професорка Астрід Шютц із Бамберзького університету.

Наприклад, як людина ставиться до себе після конфлікту в романтичних стосунках і на роботі. Для дослідження вчені опитали загалом 209 німецькомовних пар у період із січня до грудня 2022 року у формі онлайн-анкет.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *