Вони вирішують за вас: ці предмети в будинку найсильніше впливають на життя

Вони вирішують за вас: ці предмети в будинку найсильніше впливають на життя - INFBusiness

По інтер'єру та наповненню квартири про її господаря можна сказати більше, ніж за його профілем у соціальних мережах. Деталі житла впливають на наш настрій, працездатність, самопочуття. А психологи впевнені, що деякі предмети здатні радикальним чином змінювати життя власника, покращуючи чи погіршуючи його, інформує Ukr.Media.

Квіти

Ще в давнину вважалося, що хворий швидше видужає, якщо його оточити живими квітами. У наші дні психологи теж впевнені, що велика кількість рослин може помітно підвищувати настрій, робити власника квартири спокійніше.

Крім того, квіти сприяють умиротворенню, завдяки ароматерапії — запахи ромашок, півонії, троянд змушують розслабитися і посміхнутися. Тому декоратори радять тримати на столі вазу з букетами, а на підвіконнях влаштувати власну оранжерею.

До того ж квіти вписуються в будь-який інтер'єр, достатньо підібрати правильне кашпо.

Картини та фото

У ряді культур не заведено прикрашати знімками житлове приміщення, але в більшості будинків України господарі із задоволенням ставлять на столики або вішають рамки зі щасливими кадрами.

Психологи вважають, що це дуже сприятлива практика: зображення радісних моментів допомагають пережити навіть стресові ситуації. Один погляд на них повертає туди, де ви були щасливі, чи поєднуєте з дорогими людьми.

Що ж до картин, є одне правило — вибирайте те, що вам подобається. Модна абстрактна репродукція може виглядати стильно, але, якщо на ваш погляд миліший простий постер із заходом сонця або улюбленим артистом, сміливо віддайте їм перевагу.

Дзеркало

Здається, немає більш містичного і оповитого забобонами предмета інтер'єру, ніж дзеркало. З його допомогою ворожили та намагалися розглянути свою долю, якщо дзеркало розбивалося, родина готувалася до нещастя.

Однак, забувши про повір'я, варто прислухатися до фахівців з інтер'єру, а вони вважають, що дзеркала візуально розширюють простір. Якщо підібрати до нього естетичну раму, то ви станете частіше дивитися на себе, непомітно підвищуючи самооцінку.

Свічки та свічники

Коли ви востаннє запалювали свічки вдома? Може, коли в районі згасло світло? Чи на торті на честь дня народження? Зараз до канделябрів і живого вогню багато хто ставиться як до пережитку минулого, але психологи радять не відмовлятися від цієї деталі інтер'єру.

Свічки у стильних підставках можуть не лише прикрасити інтер'єр, а й повернути до родини гармонію, близькість, пристрасть. А дівчатам допомагають розвинути жіночність і стати кокетливішими.

При цьому фахівці виділяють цілий список речей, які псують настрій та відбирають енергію. Якщо у вашому будинку вони є, поспішіть позбутися зайвого і незабаром помітите, наскільки покращився стан.

  • Колекції старих газет та журналів збирають пил і займають простір, створюючи відчуття захаращеності;
  • Розбитий посуд говорить про жадібність господарів і підсвідомо налаштовує на фінансові труднощі;
  • Антикваріат, який не подобається, несе в собі енергетику минулих власників і може навівати похмурі думки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *