Вона зігріє душу будь-кому: скажіть лише одну фразу і людина запам’ятає вас назавжди

Вона зігріє душу будь-кому: скажіть лише одну фразу і людина запам'ятає вас назавжди - INFBusiness

Дружні стосунки з людьми та велике коло знайомств є одними з найголовніших речей у сучасному світі. Психологи розповіли, завдяки якій фразі вдасться справити гарне враження на будь-яку людину, інформує Ukr.Media.

Експерти підкреслили, що завдяки вмінню залишати про себе приємне враження можна досягти багато чого. У тому числі, отримати роботу чи залучити партнерів до своєї справи. Запам'ятатися людині можна за допомогою фрази «Для мене важлива наша розмова. Я ціную вашу думку».

На думку експертів, у сучасних реаліях ці слова будуть вкрай ефективними. Вони здатні залишити гарне враження у співрозмовника будь-якого віку.

Тому що в сучасних людей, які живуть в оточенні лавини інформаційного шуму, гаджетів, є величезна потреба бути почутими і зрозумілими. Щоб у потоці людей, які намагаються виділитися і говорять про себе, знайшовся б хоч хтось, хто міг би насправді зацікавлено тебе вислухати, чути та розуміти саме ваші смисли, а не замінювати їх на свої, пояснили психологи.

Важливо, щоб слова підкріплювалися правильною поведінкою. Саме тому під час діалогу слід вдаватися у слова співрозмовника, не перебивати його, не відволікатися на телефон і бути доброзичливими. Важливо поводитися природно — фальшивість найчастіше відчувається, псуючи все спілкування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *