«Вісхолдінг»: що означає даний термін, про який потрібно знати кожному

«Вісхолдінг»: що означає даний термін, про який потрібно знати кожному - INFBusiness

Ми продовжуємо знайомити вас з цікавими і важливими психологічними термінами. Настав час дізнатися, що таке вісхолдінг, чому він дуже небезпечний і як з ним боротися, інформує Ukr.Media.

Що таке вісхолдінг

Це такий вид емоційного насильства, коли інша людина не дає вам можливості висловлювати вільно емоції і почуття. Відбувається це за допомогою банального ігнорування.

Спочатку такі люди вас прив'язують до себе любов'ю, а потім відштовхують. Найчастіше цю методику використовують типові абьюзери.

Вісхолдінг проявляється по-різному. Це може бути тотальне ігнорування або небажання слухати про проблеми коханої людини. Буває так, що після сварки чоловік або жінка говорять тільки на побутові теми, уникаючи простого спілкування. Любителі такої деструктивної поведінки можуть на побаченні сидіти в телефоні, постійно на щось відволікатися. Ще вісхолдери постійно вас перебивають, не слухають, блокують в соціальних мережах. Слідкуйте за цим, щоб не потрапляти на гачок токсичних особистостей.

Чим небезпечний вісхолдінг

По-перше, така поведінка суперечить самій суті любові. У таких відносинах завжди є жертва і той, хто отримує вигоду. Будь-який прояв даної поведінки призводить до того, що відносини руйнуються. Через вісхолдінг накопичується образа, яка може вийти назовні найбільш непередбачуваним чином. Це руйнує відносини, причому дуже швидко.

Такі токсичні люди пригнічують вашу волю, знижують самооцінку, завдають страждання. Через це з'являються емоційні і фізичні недуги. У відносинах з'являється хвора прихильність. Психологи відзначають, що найчастіше після розставання жертви «вісхолдінгу» ще довго не можуть прийти в себе.

Є дуже простий спосіб перевірити, чи дійсно ваш партнер або друг вісхолдер. Для цього необхідно просто відкрито сказати, що вам дуже неприємна така поведінка. Нормальна людина виправиться, а маніпулятор просто проігнорує таке прохання або відповість негативом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *