Вчені пояснили, чому жінки люблять скандалити

Вчені пояснили, чому жінки люблять скандалити - INFBusiness

Вчені декілька років досліджували жіночу поведінку і, нарешті, з'ясували, чому прекрасна стать так любить скандалити. Виявляється, справа не передменструальному синдромові. Жінки набагато емоційніші за чоловіків, бо так влаштований їхній мозок, інформує Ukr.Media.

Фахівці дійшли висновку, що чоловіки краще володіють своїми почуттями. Їм легше стриматись під час конфліктів. Із жінками все навпаки. Їхній мозок працює дещо інакше, і замість того, щоб тримати образи в собі, вони кричать і переживають, звинувачуючи в проблемах усіх оточуючих.

Як будь-яка людина, дама хоче, щоб її почули та зрозуміли, а коли цього не відбувається, вона починає говорити все голосніше та голосніше. Аналогічно поводиться представниця слабкої статі, яка недоотримує любові, турботи та уваги від свого партнера.

Психологи підкреслили, що бувають такі дні, коли поскандалити хочеться більше, ніж звичайно. Така емоційність, спричинена гормональним сплеском при ПМС, властива переважній більшості жінок. Чоловікам залишається лише пережити цей період і постаратися не погіршити ситуацію.

Експерти також зауважили, що жінки схильні переносити в сім'ю проблеми на роботі. Коли у професійній сфері щось не клеїться, то й удома жінка переживатиме і зриватиметься на рідних. Щоб це подолати, психологи радять частіше спілкуватися зі своїми половинками, підтримувати їх морально та не скупитися на компліменти. Якщо пара щиро бажає зберегти стосунки, то над ними потрібно працювати щодня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *