“Ваша жінка приємно провела час з іншим”: Улюблені фрази жінки, яка вже зрадила свого коханого

"Ваша жінка приємно провела час з іншим": Улюблені фрази жінки, яка вже зрадила свого коханого - INFBusiness

Найпоширеніша і наївна помилка чоловіка — це віра, що "моя не така, вона точно не обдурить і не зрадить". Іноді вона завертається в самовпевненішу форму "а мене ніколи не обдурять і не зрадять", але сенс один: Чоловік як дитина ховається в будиночок і заперечує будь-яку можливість зради, інформує Ukr.Media.

І поки такий чоловік розвиває сім'ю з думкою "а ось моя дружина не така, як решта", вона встигла вже пропустити через себе кілька кавалерів, з кожним з яких мала близькість.

Свого часу я мав близьке спілкування з однією жінкою. Коли ми вирішили, що все, настав час йти різними доріжками, вона мені раптово зізналася, що одружена вже вісім років і сильно любить свого чоловіка. Начебто минуло вже кілька років, а це "насправді я дуже люблю свого чоловіка" досі перед очима та у вухах. І тут відразу виникає дисонанс між тим, що вона сказала, і тим, що вона робила.

Ми не говоримо, що всі жінки — зрадниці, ні, ми намагаємося донести думку, що не можна сліпо вірити в чесність своєї дами серця. Найчастіше ознаки її зради лежать на поверхні і особливо проявляються через улюблені фрази.

Якщо почули щось таке — знайте, "ваша" жінка приємно провела час з іншим (або планує це зробити у найближчому майбутньому).

"Це мій особистий простір!"

При цьому під цим "особистим простором" мається на увазі все, що може вільно пролити світло на обман. Найчастіше "особистим простором" стає телефон, адже саме в ньому у жінки всі листування, фотографії (для іншого чоловіка) та інші докази.

Якщо раніше телефон коханої був доступний, то тепер на ньому пароль. На будь-які прохання зняти цей пароль (наприклад, дати вам телефон, щоб ви зателефонували) жінка дасть відмову. Смішно, що свою відмову жінка аргументує найдивнішими і кумеднішими причинами, починаючи від жорсткого "немає грошей на дзвінок" і закінчуючи "я готую тобі сюрприз, не хочу, щоб ти побачив".

Загалом закритий телефон — це практично 99% гарантія, що жінка щось приховує, і найчастіше ховає спілкування з іншим чоловіком.

Також під "особистим простором" жінка любить мати на увазі посиденьки з "подружками", яких насправді не існує і жінка так маскує побачення з іншим чоловіком. Якщо ви спробуєте докладніше дізнатися про такі зустрічі, то почуєте, що "це не твоя справа" або "адже я не лізу в твоє спілкування з друзями".

"Я не чула твій дзвінок / Не бачила повідомлення"

Ця причина пов'язана з минулим. Припустимо, ваша подруга вкотре пішла в "особисте місце", причому зробила це в розпал суботнього вечора, вся гарна і нафарбована. І ось вона пішла, ви стурбовані вирішили зателефонувати чи написати, а у відповідь ігнор.

Пізніше жінка пояснить ігнор тим, що вона "не бачила і не чула" або у неї взагалі розрядився телефон, але поговоримо чесно. Багато сучасних жінок і п'ятнадцяти хвилин не здатні протриматися без телефону в руках, а тут вона несподівано не побачила чи не почула дзвінок від "улюбленого чоловіка". Не в'яжеться, погодьтеся.

Все просто — жінка приємно проводила час з іншим, тому їй просто ніколи було відповідати, а тим більше передзвонювати.

"Я красиво одягаюсь для себе (для тебе)!"

Якщо ваша дружина через кілька років шлюбу раптом почала активно використовувати косметику, красиво одягатися і вдягати такі розкішні комплекти, від яких кругом іде голова, то що це означає? Ні, у вас не розумниця-дружина, яка вирішила порадувати чоловіка чи особисто себе.

Це означає, що жінка наводить красу для когось іншого.

Одна справа, коли жінка завжди стежила за собою, а інша раптом у неї щось клацнуло і вона вирушила в гарному мереживному вбранні на роботу. Для кого вона його вдягла? Точно не для вас, особливо якщо з близькістю у вас все не дуже.

Очевидно, що "ваша" жінка прагне або комусь сподобатися, або приємно здивувати своєю красою. Інших варіантів тут немає, і поки ви чекатимете її вдома, хтось інший побачить усю красу одягненого на ній комплекту.

"Це просто друг, нічого такого!"

Якщо жінка спілкується з іншим чоловіком і прикриває це спілкування дружбою, то знайте, це лише красиві слова, завдання яких приспати пильність.

Поставте собі просте питання. Чи багато ви знаєте чоловіків, які без жодних думок товаришували з розкішною та привабливою жінкою? Будь-який такий "друг" прагне перейти в інший, ближчий статус.

Таку "дружбу" легко зруйнувати однією перевіркою. Якщо ви запропонуєте своїй дамі посидіти вчотирьох (тобто ви двоє та друг з його подругою), то така зустріч ніколи не відбудеться, оскільки у друга, ось несподіванка, не буде подруги, а якщо вона і є, він ніколи не потягне її не таку зустріч, оскільки зацікавлений у близькості до вашої жінки.

Тож від справжньої дружби тут немає нічого. Або жінка дуже мило спілкується з таким другом, дозволяючи собі всяке, або у них вже щось було і відбувається на постійній основі. Особливо це правильно, якщо жінка вечорами десь гуляє з таким другом і стабільно приносить додому подарунки.

Будь-яка відмова від близькості

У переважній більшості випадків відсутність близькості та зрада пов'язані один з одним. Взагалі жінки можуть говорити будь-що, але багатьом із них ця близькість необхідна, але емоційний ресурс не нескінченний, щоб обдаровувати їм двох чоловіків одночасно.

Якщо десь убуло, то десь прибуло, і якщо ви не отримуєте близькості від своєї подруги, то її отримує хтось інший. Все просто.

Жінка відмовлятиметься від близькості різними фразами:

  • У мене болить голова.
  • У мене немає настрою.
  • Ти покараний.

Але щоб ви не зіскочили з гачка зрідка вона її дозволятиме. При цьому сама близькість буде дуже млявою і нудною, без емоційної віддачі від жінки.

Насамкінець скажемо, що зрадницю вирахувати не так вже й складно. Головне. що від вас потрібно — це зняти рожеві окуляри і подивитися на свою жінку об'єктивним поглядом, відкинувши "та вона не така, вона не могла так вчинити!".

Заспокоювати себе можна як завгодно довго, але від правди ви не втечете.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *