Типи жінок, яким приготовано назавжди залишитися коханками — перевірте, наскільки добре підходите на її роль

Типи жінок, яким приготовано назавжди залишитися коханками — перевірте, наскільки добре підходите на її роль - INFBusiness

Святкові дні та ночі вона найчастіше проводить на самоті. Може, з друзями, рідними, але точно не з ним. Що таке психологія коханки? І які жінки назавжди приречені залишитись у цьому статусі? Найпростіша відповідь, здавалося б, на поверхні — у всьому винні батьки. Дівчині не вистачило батьківського кохання. А одружений асоціюється у неї з образом тата в дитинстві — чужий чоловік, як і батько, — мамин. Таке справді може бути, але є й інші причини, інформує Ukr.Media.

Жінка, яка підсвідомо боїться близькості

Жінки часто стають коханками одружених чоловіків зі страху близькості. І хоча в голові живе надія, що вони будуть разом, вона знає в глибині душі — він не залишить дружину заради неї. Колись жінки отримали глибоку травму від стосунків із чоловічою статтю і тому знову і знову несвідомо обирають стосунки, в яких близькість неможлива. Щоб знову не пережити біль втрати, не зазнати страждань, страх змушує уникати близькості. Флірт із одруженим дозволяє не виходити із зони комфорту і бути з чоловіком лише на 30%, а не на 100%, як це було б у звичайному романі. Таким чином, несвідоме формує найбільш м'яку модель проживання відносин із неможливістю повторення травматичних подій.

Жінка-кар'єристка

Одружені чоловіки приваблюють жінок, які надто зайняті навчанням чи кар'єрою. Ці дами досить егоцентричні, не прагнуть заміжжя за будь-яку ціну і, можливо, занадто зайняті іншими справами, щоб шукати гідного кандидата. А доки він не знайдений, вони не відмовляються від залицянь, але не бажають пов'язувати себе зобов'язаннями. Сильне почуття власної гідності, завищені амбіції та страх втратити автономію роблять жінку більш привабливою в очах чоловіків. Ці дівчата зазвичай погоджуються на роль коханки ще й тому, що такий зв'язок звільняє їх від патріархальної моделі стосунків. Дає можливість спрямовувати зусилля для досягнення інших цілей. Такий собі зв'язок у режимі енергоощадження.

Жінка із заниженою самооцінкою

Хоча зовні дівчата-коханки можуть виглядати впевненими у собі, усередині вони мають низьку самооцінку і думають, що не варті кохання. Їй не вистачає сміливості бути жінкою номер один. У відносинах з одруженими є невпевненість у завтрашньому дні, постійний страх втрати, необхідність ділити коханого з іншою і бути завжди на другорядних ролях. Така ситуація повторює становище, яке дівчинка займала у дитинстві чи підлітковому віці, наприклад, у стосунках із братами та сестрами. Якщо її в сім'ї принижували або батьки надавали перевагу іншим дітям, самооцінка дівчинки буде неминуче занижена. Дорослою вона вважатиме, що їй назавжди уготована другорядна роль і незадоволеність у коханні. Адже дівчина із заниженою самооцінкою боїться, що більше нікого не зустріне і часто думає, що краще нехай одружений, ніж нікого взагалі. Влаштовуючись у любовному трикутнику, коханка погоджується на залишки почуттів, які потрібно "доношувати" за іншою жінкою.

Жінка, яку долає страх самотності

Взаємини з коханкою — адже це в основному відносини, в яких немає повноти і єдності. Коханка несвідомо віддає тільки своє тіло, а душа залишається замкненою. Саме тому таку увагу вони приділяють зовнішності. Така поведінка веде до одвічної незадоволеності та самотності, поки жінка не зрозуміє, що примарна погоня за щастям таким чином — це, навпаки, втеча від нього. Страх самотності штовхає у відносини, в яких вона залишається самотня… Зустрічі за графіком чоловіка, вихідні та свята — нарізно. Після проведеного обмеженого за часом побачення залишається гіркий посмак наближення самотності, що пожирає її зсередини.

Наївна жінка, яка чекає на його розлучення з дружиною

Більшість жінок, вступаючи в любовний трикутник, звикли міркувати так: "Це тимчасово, з'явиться інший чоловік — і я одразу розірву ці стосунки", або "Я все одно дочекаюся, і він рано чи пізно піде від дружини до мене", або ще гірше — "Краще нехай одружений чоловік, ніж бути самотньою". На жаль, ці міркування лише ілюзії коханки, які з часом призводять до проблем з нервовою системою. Очікування дива може тривати роками: були навіть випадки, що жінки і по 30 років перебували в любовному трикутнику. Статистика каже, що 90% таких відносин утрьох закінчуються розставанням чоловіка як із дружиною, так і з коханкою. Лише у 1% випадків коханці створюють пару, але й ці стосунки приречені на провал.

Жінка, яка обожнює конкуренцію

Інший бік психології коханки — конкуренція з чужими жінками, як це було з матір'ю у дитинстві. Чоловік стає цікавим лише тоді, коли він має кільце. Мета тут не стільки стосунки із самим кавалером, скільки бажання втерти носа його дружині, відбити партнера у суперниці. А якщо це чудово вийде, він їй швидко стане нецікавим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *