Тест на визначення схильності до шизофренії за картинкою

Тест на визначення схильності до шизофренії за картинкою - INFBusiness

Подивіться на зображення на картинці не більше однієї хвилини та скажіть, що на ній зображено, інформує Ukr.Media.

Складно повірити, що здатність розпізнавати зміст на зображеннях може вказувати на психічне здоров'я, але вчені знаходять нові способи вивчення мозку і виявлення його особливостей. Один з таких способів — тест на зображеннях, який дозволяє дослідникам дізнатися більше про те, як працює мозок у звичайних умовах і в умовах ризику розвитку психічних розладів.

.

.

За результатами тесту, більшість здорових людей бачать на зображенні незрозумілі плями, які не можна однозначно ідентифікувати. Це означає, що їхні мозки працюють за звичайними стандартами. Професійні нейробіологи стверджують, що така реакція мозку — це прояв нормального функціонування. Мозок людини не може одразу сфокусувати увагу на всіх деталях, спочатку він виявляє окремі елементи і потім об'єднує їх, щоб сформувати повне зображення.

Однак, якщо ви чітко бачите конкретний об'єкт, наприклад, голову корови, то це може бути показником схильності до психічних розладів, таких як шизофренія. Вчені вважають, що ця особливість мозку вказує на здатність сприймати зображення як цілісний об'єкт, а не розрізнені частини.

Дослідники пояснюють, що мозок людини із шизофренією дивиться на зображення та бачить його відразу в цілому, не ділячи на частини, як це роблять здорові люди. Це свідчить про порушення сприйняття та обробки інформації в мозку.

Тому більшість людей на зображенні нічого не бачать, в кращому випадку — пейзаж чи дивні безформні плями, а люди схильні до шизофренії, побачать прихований образ, в нашому випадку — голову корови.

Тест на визначення схильності до шизофренії за картинкою - INFBusiness

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *