Студенти були вражені, коли вчитель сказав їм написати імена людей, яких вони ненавидять. Але те, що він сказав далі – геніально!

Студенти були вражені, коли вчитель сказав їм написати імена людей, яких вони ненавидять. Але те, що він сказав далі – геніально! - INFBusiness

Вчитель попросив своїх учнів принести до школи кілька помідорів в пластикових пакетах. А потім він сказав учням, кожному томату дати ім'я людини, яку вони ненавидять. Таким чином, кількість помідорів буде дорівнює кількості людей, яких вони ненавидять, передає Ukr.Media.

На наступний день діти принесли свої помідори. У деяких було два, у деяких було п'ять овочів, а у деяких навіть було 20 помідорів у відповідності до кількісті людей, яких кожен учень ненавидів.

Вчитель сказав їм, що вони повинні носити з собою ці помідори всюди, куди б вони не подалися протягом двох тижнів. З часом діти почали скаржитись на те, що помідори зіпсувалися, і стали погано пахнути. Учні, у яких було багато помідорів, скаржилися, так як їх ноша була важче, і запах був нестерпний.

Через тиждень вчитель запитав учнів: «Як ви відчували себе цей тиждень?»

Діти скаржилися на жахливий запах і важку вагу томатів.

Вчитель сказав: «Це дуже схоже на те, що ви носите у своєму серці, коли вам не подобаються деякі люди. Ненависть робить серце нездоровим, і ви несете цю ненависть всюди. Якщо ви не можете переносити запах зіпсованих помідорів протягом тижня, уявіть собі вплив гіркоти на ваше серце, коли ви носите її щодня роками».

Серце — прекрасний сад, який потребує регулярного очищення від небажаних бур'янів. Вибачте тих, хто вас образив або розлютив. Це створює можливості для зберігання хороших речей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *