Стиль одягу: що він розповість про характер жінки

Стиль одягу: що він розповість про характер жінки - INFBusiness

Спіднички, каблучки і колготки — не завжди улюблений одяг представниць слабкої статі. І якщо одні жінки з задоволенням заповнюють свій гардероб строкатими міні, то інші віддають перевагу більш стриманому стилю, який передбачає суворий одяг і зручне взуття на стійкому каблуці або й зовсім без нього. Стиль одягу, якому надає перевагу та чи інша жінка, може багато розповісти про риси характеру, інформує Ukr.Media.

Стиль одягу і характер жінки

Спортивний стиль

Якщо у жінки в гардеробі знаходяться вільні штани, світшоти, худі і толстовки, то це, як правило, говорить про те, що вона вважає за краще йти по життю легко. Її не особливо хвилює, що подумають про неї оточуючі і чи відповідає її образ місцю, у якому вона знаходиться. Зазвичай така жінка правдоруб. Вона завжди говорить те, що думає. І ніколи не шкодує про сказане, за що частенько наживає собі недоброзичливців.

Кежуал

Любителька традиційного повсякденного одягу, в числі якої джинси, брюки в комбінації зі светром, сорочки навипуск, туніки і лосини і тому подібне — це відкрита і легка в спілкуванні дама. Але водночас вона більшою мірою консерватор, ніж експериментатор. Перед тим як зробити вибір на користь чогось нового, вона ще 10 раз подумає і тільки після цього прийме зважене рішення.

Відверте вбрання

Яскрава дама, яка у своєму одязі має глибоке декольте, міні спідниці і сукні, а також високі підбори і достатньо помітних прикрас в 90% випадків володіє заниженою самооцінкою. Їй важливо постійно відчувати на собі пильні погляди. Так вона відчуває себе «у своїй тарілці». У спілкуванні така жінка може бути трохи зухвалою і самозакоханою. Це ще раз доводить її невпевненість у собі.

Діловий стиль

Стримана і відповідальна, цілеспрямована і хватка любителька суворого одягу ховає за діловим стилем свій піднесений ідеалізм. Вона вимоглива до себе і до оточуючих. Це, до речі, добре допомагає їй у виборі правильного оточення і гідного супутника життя. Багато людей кажуть про неї, що вона улюблениця фортуни, але насправді це не так. Все, що у неї є, вона має завдяки своїй старанності і працьовитості. Саме ці якості допомагають їй відкривати перед собою будь-які двері.

Екстравагантний стиль

Якщо раптом ви випадково помітили у натовпі жінку в хитромудрому капелюшку і червоних рукавичках до ліктя або повністю одягнену в леопардовий колір, знайте, що перед вами особистість, яка ще не раз заявить про себе. Помітному і нетривіальному одягу, як правило, віддає перевагу жінка-переможниця. Вона будь-якими шляхами йде до своєї мети, навіть якщо для цього необхідно бути не такою як всі, закривати очі на свою гордість і нескінченно вислуховувати критику у свою адресу.

Унісекс

Жінка, яка віддає перевагу вільному і не особливо жіночному одягу (зараз його називають оверсайз) має в характері якості, які заведено називати чоловічими. Вона рішуча і наполеглива, іноді запальна і надто вимоглива до оточуючих і до себе. У гонитві за своїми цілями вона здатна на відважні вчинки, на які рідко наважуються середньостатистичні жінки. Однак ця внутрішня сила і впевненість не завжди йдуть їй на користь. Своєю енергетикою вона нерідко привертає до себе несамостійних і вкрай безвідповідальних чоловіків.

Романтичний стиль

Жінка, любляча спідниці та сукні з мереживами і воланами — це свого роду діснеївська принцеса, яка трохи зависає в хмарах і дивиться на світ за допомогою рожевих окулярів. Вона, безсумнівно, жіночна і мила, але є в ній щось дитяче і наївне. Така жінка не любить самостійно приймати рішення і рідко замислюється про глобальні речі. Коло її інтересів найчастіше обертається навколо новинок кіно, моди та музики. При цьому вона йде в ногу з часом і намагається бачити у всьому тільки хороше. Найчастіше поруч з нею зовсім не хочеться думати про масштабні проблеми і буденні турботи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *