Сильні драми, які викликають сльози — після їх перегляду плачуть навіть чоловіки

Сильні драми, які викликають сльози — після їх перегляду плачуть навіть чоловіки - INFBusiness

Є відома фраза, що чоловіки не плачуть. Світовий кінематограф вже давно спростував це твердження, адже не один десяток стрічок здатен зачепити найтонші струни душі кожного глядача. Такі фільми змусять ридати навіть найбездушніших кіноманів, які одразу ж почнуть шукати виправдання своїм сльозам. Мовляв, щось до ока потрапило, інформує Ukr.Media.

Чесно кажучи, навряд чи хтось знайде в цій добірці якісь маловідомі стрічки. Адже для того, щоб витягнути емоції з глядача, недостатньо просто сльозливого сюжету або сумної кінцівки. Потрібне щось більше.

«Життя прекрасне»

Безсмертний шедевр Роберто Беніньї, що розповідає про хлопчика та батька, які потрапили в концтабір. Аби зберегти життя синові, головний герой переконує його, що все це лише гра, а щоб перемогти, не треба попадатися на очі охоронцям та слідувати вказівкам батька.

«Хатіко: найвірніший друг»

Хіба цей список міг бути без знаменитої історії пса Хатіко? Втративши господаря, тварина продовжувала чекати його ще довгі роки, демонструючи фантастичну відданість. Смутку додає й те, що це реальна історія.

«Зелена миля»

Безумовно, одна з кращих екранізацій творів Стівена Кінга. Темношкірого гіганта відправляють у в'язницю за тяжкий злочин, але крім зовнішності, герой відрізняється м'яким характером і здатністю зцілювати. В ході спілкування начальник в'язниці починає сумніватися в істинності звинувачення.

«А в душі я танцюю»

Історія про двох прикутих до колясок друзів. Майкл давно вже здався і прийняв свою долю, але в його життя раптом вривається Рорі. У хлопця продовжує горіти полум'я, і він не має наміру скаржитися на життя, намагаючись отримувати від нього все найкраще.

«Гладіатор»

Найкраща стрічка у кар'єрі Рідлі Скотта та Рассела Кроу. У центрі сюжету великий воїн, який своїми подвигами домігся визнання імператора і став його спадкоємцем. Однак незабаром герой стає жертвою заздрощів рідного сина імператора, який без докорів сумління знищує все, що було цінним Максимусу.

«Мене звуть Кхан»

Після подій 11 вересня ставлення до мусульман у США різко змінюється, що сильно вплинуло на родину головного героя Різвана Кхана. Дружина вимагає від чоловіка відправитися до президента, щоб переконати його у своїй непричетності до тероризму. Кхану доводиться податись у зворушливу подорож просторами Америки.

«Список Шиндлера»

Реальна історія Оскара Шиндлера, успішного промисловця і члена нацистської партії, який врятував тисячі євреїв у часи Другої світової війни. Чорно-білі тони стрічки лише підсилюють емоції під час перегляду.

«Я — Сем»

Шон Пенн грає дорослого чоловіка, розум якого відповідає розвитку семирічної дитини. Герой працює в піцерії, щоб забезпечити свою рідну доньку. Але незабаром влада дізнається, що її батько неповноцінний. Тоді у Сема відбирають найцінніше. Герой вирішує, що повинен сам боротися за свою дочку і права.

Сумнівно, що хоч одній живій людині вдасться стримати сльози під час перегляду цих стрічок. Але ж для цього ви й дивитеся подібне кіно, щоб відчути сум і біль, звільнити власні емоції.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *