Сигнали, які дають зрозуміти, що у вас не побачення, а просто зустріч

Сигнали, які дають зрозуміти, що у вас не побачення, а просто зустріч - INFBusiness

Той факт, що знайомий хлопець пропонує провести час разом, ще не означає, що у вас побачення. Випадковий похід по магазинах може стати початком роману, а регулярні вечері в ресторанах — не значить нічого, крім того, що чоловікові нудно їсти одному. Щоб допомогти вам розібратися в змішаних сигналах хлопця, пропонуємо кілька порад, як зрозуміти, що ви не на побаченні, а просто тусуєтеся разом, інформує Ukr.Media.

Він просить вас не вбиратися

Навряд чи він відкрито скаже: «Не думай добре виглядати», але є чимало інших способів показати, що ваша зовнішність його не цікавить. Наприклад, він спонтанно запросив вас кудись, ви кажете, що вам потрібен час переодягнутися і привести себе в порядок, а він щиро дивується, для чого (точніше для кого). Або відкрито дивується з того, що ви прийшли на зустріч з ним у кращій сукні, а не в повсякденному одязі.

Те, як він виглядає на зустрічі, теж має значення. Якщо він не спробував вилізти зі своїх звичайних спортивних штанів, можливо, причина в тому, що він не планує залучати вашу увагу в романтичному сенсі.

Обмежує тривалість зустрічі

Все, що виглядає як «я здав машину в ремонт в сусідньому будинку і тепер мені потрібно десь потусуватися найближчий час», не варто вважати побаченням. Іноді люди дійсно використовують будь-який зручний випадок, щоб побачитися з тими, хто йому подобається. Але, якщо все, що пропонує хлопець — короткі зустрічі там, де йому зручно, короткий, зручний для нього часовий проміжок, він просто вбиває час, а не намагається зблизитися з вами.

Говорить з вами про інших дівчат

Кращий спосіб показати людині, що ви не сприймаєте її як романтично-сексуальний об'єкт, — обговорювати з нею інших потенційних партнерів. Те, що він довіряє вам, звичайно, лестить, але не поспішайте давати цьому особливого сенсу. Хлопець, який дійсно захоплений дівчиною, зрозуміє, що говорити в її присутності про інших — щонайменше неввічливо.

Запитує, чи може він привести з собою кого-небудь

Пропозиція привести з собою друга доречна, тільки якщо це подвійне побачення і ви теж прийдете не одна. В інших випадках третя людина автоматично забирає у вас всі шанси на романтику і перетворює інтимний вечір у дружній.

Іноді хлопець може запропонувати привести з собою кого-небудь на першу зустріч, щоб розрядити обстановку, коли ви ще малознайомі. Але, якщо він систематично уникає можливості залишитися з вами наодинці — ви навряд чи цікаві йому як дівчина.

Уникає тактильного контакту

Ще один сигнал, втім, не завжди очевидний. Найкращий друг може обіймати вас, сидіти поруч, постійно торкатися без всякого романтичного підґрунтя. А хлопець, якому ви подобаєтеся, іноді виявляється занадто сором'язливим, щоб хоч на мить скоротити дистанцію між вами. Хоча, якщо людина активно уникає тактильного контакту вже кілька зустрічей поспіль, це помітний спосіб окреслити межі.

Залишає вас одну

Якщо посеред вечора в барі він надовго йде за стійку, де спілкується з іншими людьми, танцює, займається своїми справами, це явний сигнал, що ви просто відпочиваєте поруч, але не разом. Хороша новина в тому, що ви теж цілком можете знайомитися з іншими хлопцями та приємно проводити вечір, не турбуючись, що зачепите його почуття.

Відкрито уникає «романтичних» місць

Іноді, щоб зрозуміти, що людина не сприймає вашу зустріч як побачення, достатньо звернути увагу на місця, в які він пропонує піти. Якщо хлопець категорично відкидає кіно, затишні ресторанчики, місця з інтимною атмосферою і наполягає на галасливих клубах, прогулянці в парку та інших масових заходах — можливо, він не готовий опинитися з вами віч-на-віч.

Наполягає на тому, щоб ви приїхали до нього, і не погоджується на інше

Коли єдине місце, куди хлопець вас кличе — його квартира, причому робить він це досить наполегливо, можете бути впевнені, що ви йому цікаві, правда, тільки як сексуальний партнер. В таких випадках він здатен знаходити тисячі причин не йти в людні локації: немає часу, втомився, нудно. Він не хоче дізнатися вас трохи краще, а от ближче — в буквальному сенсі — дуже навіть.

Зрозуміло, це не стосується випадків, коли у хлопця є об'єктивні причини не виходити з будинку: зламана нога або мама посадила його під домашній арешт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *