Що робити, якщо ви зустрічаєтеся вже кілька тижнів, а він ще досі не називає тебе своєю дівчиною

Що робити, якщо ви зустрічаєтеся вже кілька тижнів, а він ще досі не називає тебе своєю дівчиною - INFBusiness

Ти зустрічаєшся з ним вже кілька тижнів, а може й місяців. Ну як зустрічаєшся: ти не впевнена, що він щось відчуває, ви не обговорювали ваш «статус». Ти думаєш, що готова до більшого, але він не піднімає цю тему. Можливо навіть навмисно уникає, інформує Ukr.Media.

У сучасному світі, коли всі межі у відносинах стерті, і все більше людей – просто «друзі з перевагами», перейти від просто зустрічей до відносин може бути складно.

Правда в тому, що якщо чоловік хоче бути з тобою, він зробить все, що потрібно. І напевно є причини, чому ти залишаєшся для нього просто коханкою, а не дівчиною. Можливо…

Ти ввібрала в себе ментальність сучасних вільних відносин

Він був пасивний, і ти теж стала такою. Може у вас все почалося з дружби, або ви познайомилися через спільних друзів – загалом, вам було комфортно практично відразу перейти до заняття коханням. Можливо спочатку ти і не хотіла чогось більшого. Ваші стосунки почалися не з зобов'язань, так що не було і ніяких очікувань. І ти змирилася з цим.

Ти ніколи не казала йому, чого хочеш

Ти хотіла здаватися крутим дівчиськом, тому що не хотіла тиснути на нього. Ти просто веселилася, але потім у тебе розвинулися почуття. Але навіть тоді ти нічого не сказала, бо побоялася. А він не вміє читати твої думки. Поки ти не скажеш, що відчуваєш і чого хочеш, ти ніколи не отримаєш.

Ти не робила його своїм головним пріоритетом

Ви зустрічалися раз на тиждень, або ж коли виходило, ти була задоволена. Ти була зайнята, він був зайнятий, і ніхто з вас не хотів дратувати один одного. Ви не були пріоритетом в житті один одного, а може йому потрібно було більше уваги від тебе, щоб зрозуміти, чи потрібні тобі серйозні стосунки. Тепер можливо він проводить час з тією, хто робить його своїм пріоритетом.

Ти ігноруєш ознаки, що він емоційно недоступний

Він ніколи не залишався у тебе на ніч, бо йому «рано вставати на роботу», або будь-яке інше виправдання, яке ти згадаєш. Ви ніколи не ходили на побачення, тому що він тільки дзвонить тобі, коли хоче переспати. Він не ділився з тобою, як пройшов його день, ти навіть не багато знаєш про нього. Він давав тобі рівно стільки, скільки потрібно, щоб ти продовжувала сподіватися. Це все ознаки емоційно недоступного чоловіка, і ти пропустила їх.

Ти даєш йому «безкоштовне молоко»

Ти напевно чула вислів: «Навіщо купувати корову, якщо ти і так отримуєш молоко безкоштовно?». Він отримує від тебе всі переваги бойфренда, але не є ним. Ти напевно готуєш для нього, можливо навіть переш його одяг. Ти підтримуєш його, віддаєш йому свій час, серце і тіло. Так навіщо йому все ускладнювати для себе, якщо він і так отримує від тебе все, що потрібно?

Він просто тебе не любить

Не всім нам судилося бути один з одним. Можливо ти йому і подобаєшся, і вночі вам добре, щоб продовжувати зустрічатися, але він не відчуває того, що потрібно для серйозних стосунків.

У всякому разі, якщо ти хочеш більшого, пора поговорити про це. Не дозволяй страху, комфорту чи егоїзму перешкодити тобі отримати те, що тобі дійсно потрібно і на що ти заслуговуєш.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *