Що робити, якщо нестерпно дратує чоловік — поради психолога

Що робити, якщо нестерпно дратує чоловік — поради психолога - INFBusiness

Хто не любить фільми про кохання. Зворушливі, милі. Найчастіше у всіх романтичних фільмів і історій один і той же кінець: закохані серця з'єднуються і залишаються разом до кінця. Яка принадність. Такі фільми кожен може дивитися до нескінченності. І мріяти про те, що коли-небудь точно таке ж станеться і в його житті. Звичайно, це добре. Але ніхто не замислюється про те, що ж відбувається далі, після зізнання у коханні або після весілля. Адже в житті все не так вже й просто, інформує Ukr.Media.

Як бути якщо після весілля чоловік став дратувати

Ще на етапі залицянь більшість людей можуть зрозуміти, що за людина поруч. Це і зовнішність, і манери, і поведінка. Хоча, як показує досвід, так буває не завжди. І погані риси характеру починають проявлятися після весілля або спільного життя. Кожна людина індивідуальна по-своєму. У кожного є свої щоденні звички, жести, вираз обличчя і навіть запах. Так, саме запах іноді може стати каменем спотикання у щасливому подружньому житті. Що ж робити, якщо кохана людина і те, що вона робить кожен день, стало дратувати. Про все послідовно. Отже, що може дратувати і як з цим боротися.

Запах

Багато подружніх пар скаржаться на те, що з часом їх починає дратувати запах партнера. Перш, в період закоханості, на це ніхто не звертав уваги, але варто парі з'їхатися і проблема виникає. Характерний індивідуальний запах є у кожного. І тут питання не лише в особистій гігієні. Просто у чоловіків запах поту більш виражений і може дратувати. А чоловічі шкарпетки — це ж окрема історія. Як з цим боротися. По-перше, з приводу шкарпеток, можна їх просто накупити побільше і попросити партнера міняти їх кожен день, а для брудних виділити особливе місце, щоб їх запах не можна було відчути і він не перейшов на інші речі. Можна подарувати набір для душу з запахом, який подобається, і подарувати зі словами: "Мені здається, що саме так повинен пахнути справжній чоловік". Загалом, постаратися скористатися своєю жіночою хитрістю.

Бардак

Ні що так не дратує, як розкидані речі. Особливо шкарпетки. Більшість чоловіків вважає, що прибирання це прерогатива жінок. Але в сучасному світі жінки працюють не менше чоловіків, тому питання з тим, хто повинен прибирати все частіше виникає у сучасних пар. Питання можна вирішити наступним чином. Можна виділити один день в тиждень на генеральне прибирання, коли обидва партнери беруть участь в процесі. Це набагато швидше. Кожен вносить свою лепту. Можна домовитися про те, хто в який день миє посуд і готує. Або просто розподілити обов'язки. Один готує і миє посуд, інший прибирає. Звичайно, домовитися завжди не просто, але прийти до спільного рішення можна.

Поведінка

Особисті якості. Хтось плямкає, хтось хропе, хтось не опускає сидіння унітазу. Цей список можна продовжувати до нескінченності. І все це може дратувати. На зустрічах з психологом багато пар з подивом виявляють, що в них є звички, які дратують партнера. Тому, перше правило: треба розмовляти. Треба обов'язково озвучувати те, що бісить в коханій людині. Можливо, що вона навіть і не підозрює про це. Вихід можна знайти завжди. І якщо у пари є любов і почуття, партнер обов'язково постарається позбутися або хоча б мінімізувати свої дії.

Гроші

Ще одне важливе питання. Кожен звик витрачати гроші на свій розсуд і тому, коли пара сходиться доводитися йти на певні поступки. Тут два варіанти: загальний або роздільний бюджет. Навіть якщо жінка не працює і сидить з дитиною вдома у пари може бути роздільний бюджет. Просто в цьому випадку чоловік повинен виділяти необхідну суму на сім'ю, дітей і звичайно улюблену жінку. Якщо бюджет спільний, треба заздалегідь домовитися про майбутні витрати і розподілити кошти.

Спортивна форма

Одруженого чоловіка часто можна розпізнати по характерному черевцю. У одружених він росте відразу після весілля. Тим більш кохана дружина старається, годує смаколиками. І в підсумку дівчина виходить заміж за красивого, підтягнутого хлопця, а в результаті живе з товстуном з животиком і лисинкою. Але в цій ситуації дівчині насамперед необхідно подивитися на себе. А в якій вона формі? Не змінилася за ці роки? Вирішити питання не просто. Річ у тім, що більшість чоловіків просто впевнені у своїй привабливості і навіть з черевцем. І натяками і розмовами результату особливо не дочекаєшся. Якщо людина не звикла до щоденних або щотижневих занять спортом, то її навряд чи можна змусити. Але дівчина може сама записатися в тренажерний зал або на фітнес і тим самим показати приклад.

Перш ніж звертати увагу на недоліки чоловіка, який живе з нею поруч, дівчина повинна задуматися: а чи досконала вона сама. Може у неї теж є багато недоліків, про які вона не підозрює. У будь-якому випадку спільне життя має на увазі компроміси між закоханими і найчастіше вихід знайти можна. Потрібно тільки захотіти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *