Що має насторожити на першому побаченні: у яких випадках від кавалера краще бігти не озираючись

Що має насторожити на першому побаченні: у яких випадках від кавалера краще бігти не озираючись - INFBusiness

Існує поширена думка, що дівчині потрібно всього 10 секунд, щоб оцінити чоловіка та зрозуміти, чи може з ним щось вийти. Перевірити на практиці це твердження складно, хоча воно дуже схоже на правду, інформує Ukr.Media.

Чоловіки поводяться на першому побаченні по-різному, однак усі без винятку намагаються проявити себе з найкращого боку, а це означає, що дівчина побачить модель потенційного супутника життя у максимальній комплектації.

У зв'язку з цим цілком резонно припустити, що чоловічі недосконалості, які стануть помітні навіть на першому побаченні, у подальшому житті будуть, як то кажуть, "обов'язковим супроводом" і "невіддільною частиною".

Розповідаємо докладніше про ці чоловічі "маркери", які повинні насторожити дівчину відразу.

Чоловік запізнився на перше побачення

Так періодично трапляється. Деякі дівчата впадають у крайність, роблячи висновок, що чоловік у ній не зацікавлений. Можливо, звісно, і так. Але швидше інше — перед вами непунктуальна, мабуть, навіть необов'язкова людина, яка не може прийти вчасно навіть на перше побачення.

Безперечно, якщо чоловік запізниться, ви почуєте щиру історію про всесвітні катаклізми, які завадили йому прибути до призначеного часу.

Найімовірніше, подібні "катаклізми" супроводжують цього чоловіка постійно. Мабуть, він завжди спізнюється, можливо, і до виконання своїх обіцянок ставиться приблизно так само. Це перший маркер.

Балакучість

Певним жінкам подобаються балакучі чоловіки. Вони багато жартують і на першому побаченні безперервно блищать інтелектом та глибокими знаннями у всіх сферах. Для сценічних виступів ця якість, мабуть, виграшна. Однак не варто очікувати, що балакучий чоловік у важливій ситуації, де треба діяти, припинить багато говорити.

Зацикленість на собі

Деякі чоловіки на першому побаченні дуже люблять говорити на улюблену тему про себе. У деталях розповідають про роботу, достаток, країни, які вони відвідали, свою значущість і крутість, винахідливість і підприємливість.

Деякі з них намагаються встигнути в "першу презентацію" вставити опис дитинства, взаємин із батьками та друзями, а часом навіть із колишніми дівчатами.

У всіх подібних розмовах не буде лише однієї вас! Коли чоловік на першому побаченні говорить лише про себе, він продовжить це робити і потім. Перед вами класичний приклад егоцентричної людини, для якої справжню важливість має тільки він сам — не ви.

Грубість і зарозумілість

Часто перше побачення відбувається у кафе чи ресторані. Подивіться, як ваш новий знайомий спілкується з офіціантами та іншим персоналом. Спочатку він виявлятиме свої найкращі якості, а через час, можливо, ви відчуєте на собі його справжнє ставлення до людей.

І, якщо вже під час першого побачення ви помітите зневагу, грубість чи хамство з боку візаві щодо обслуговуючого персоналу, не ігноруйте цей сигнал. Імовірно, при продовженні спілкування з таким чоловіком на місці офіціантів можете виявитися ви.

Жадібність

Скупі люди воліють називати свою рису "розсудливістю" або "економністю". Так, із великою ймовірністю, на першому побаченні чоловік оплатить вечерю повністю.

Якщо запропонує розділити рахунок, обов'язково заплатіть, а потім тікайте від нього якнайдалі.

А ось якщо він оплатить повністю (як галантний чоловік), зверніть увагу, чи залишить чайові. Це чудовий барометр скупості. Якщо не залишить або залишить непристойно мало, це яскравий показник того, що перед вами класичний скупий! Знаєте, на кому він згодом буде найбільше економити? На вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *