Речі, які робить чоловік, який боїться втратити свою жінку

Речі, які робить чоловік, який боїться втратити свою жінку - INFBusiness

Чоловіки і жінки проявляють власну прихильність по-різному. Люблячий принц із казки носитиме свою принцесу на руках, інформує Ukr.Media.

Жінки, які виросли на цих казках, не помічають у спокійному й мовчазному обранцеві полум'яного кохання. Їм здається, що супутник не дорожить стосунками.

Але виділяється низка ознак, за якими легко визначити, що чоловік готовий на все, аби не втратити обраницю.

Слухати та підтримувати

Жінкам вкрай важливо ділитися власними емоційними переживаннями.

Для чоловіка іноді виснажливо в подробицях слухати, як минув день, починаючи з поїздки в транспорті й закінчуючи несправедливими причіпками начальника.

Але по-справжньому любляча людина розуміє, як це все багато для вас означає. Обранець не просто пасивний слухач. Вникає і ставить запитання. А якщо потрібно, то втішить, заспокоїть, підтримає.

Брати на себе ваші проблеми

Так, зараз жінка може все робити сама. І заробляти, і займатися домашнім господарством, і оплачувати комунальні рахунки.

Але чоловік, якому не байдужа ваша доля, намагатиметься в міру сил захищати від проблем і турбот.

Спілкуватися з родичами

Для людини часто не комфортно спілкуватися з чужими родичами. Вона відчуває, як її оцінюють, немов прикидаючи, чи гідна їхня прекрасна донька.

Але якщо чоловік дорожить стосунками, то зрозуміє, наскільки ви близькі з сім'єю, і буде без зайвих заперечень відвідувати сімейні пікніки та недільні поїздки до мами.

Чоловік розуміє, що для жінки важливе схвалення сім'єю обранця, і постарається справити найкраще враження.

Цікавитися вашими хобі та захопленнями

Чоловік не вважатиме походи з подругами на йогу марною тратою часу і грошей. А можливо, навіть спробує вникнути і розділити ваші захоплення.

Чоловік теж розуміє, як сильно зближує спільне дозвілля. Тому робитиме тільки те, щоб у пари було більше точок для дотику.

Навіть повісить на стіну ту жахливу картину, яку ви намалювали за майстер-класом з інтернету.

Пам'ятати про пам'ятні дати

Жінки пам'ятають багато чого: дату знайомства, першого побачення, першого поцілунку. Можливо, навіть зберігають десь між сторінок книги першу подаровану квітку.

Чоловіки менш сентиментальні, тому не вважають справою завантажувати пам'ять такими дрібницями. Але головне пам'ятатимуть.

Якщо він не забуває привітати з днем народження вашу маму, це набагато важливіше за пам'ять про дату і час третього поцілунку.

Брати вас на зустрічі з друзями

Для чоловіка дуже важливе схвалення друзів. Тому якщо наміри дійсно серйозні, він обов'язково вас з ними познайомить.

Він не прагне відпочити від вас в суворій чоловічій компанії. Навпаки, чоловікові приємно, що ви поруч, і парі весело разом проводити час.

Стосунки засновані на близькості. Якщо чоловік не прагне йти вам назустріч, а навпаки, робить тільки те, щоб підірвати довіру, то варто задуматися.

Можливо, розуміння того, що він може в будь-який момент вас втратити, змусить його переглянути поведінку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *