Психологи поділилися лайфхаками, як перевірити чоловіка на першому побаченні

Психологи поділилися лайфхаками, як перевірити чоловіка на першому побаченні - INFBusiness

Психологи пояснили, як швидко перевірити потенційного партнера на готовність до довгострокових стосунків. Шанси на успіх високі, якщо чоловік володіє тим, що в англійській називають self-awareness. Точного перекладу в цього ємного терміна немає, але суть у розумінні себе, своїх мотивів, реакцій, сильних сторін, слабкостей і перспектив розвитку, інформує Ukr.Media.

Експерти вважають, що ця важлива якість гарантує, що в кризовій ситуації чоловік не втече від складнощів (і заодно від вас). А перевірити свого супутника можна навіть на першому побаченні, і головне, що нічого особливого робити не потрібно — достатньо уважно спостерігати. По-перше, зверніть увагу на реакцію чоловіка на подразники. Ваше таксі запізнюється? Офіціант переплутав страву? Його випадково зачепив перехожий на вулиці?

Більшість людей проявляють у таких випадках агресію або, навпаки, намагаються стати непомітними. Ідеальний кандидат для серйозного роману здивує вас спокійною, раціональною реакцією. Аналогічним чином він діятиме і в стосунках, якщо вони зав'яжуться. По-друге, не пропустіть повз вуха розповідь про його минулі стосунки. Чоловік бачить себе жертвою? Ймовірно, він не готовий нести відповідальність. Робить акцент на отриманому досвіді для побудови здорових стосунків? Це хороший знак!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *