Психологи назвали речі, які мають бути під забороною у шлюбі

Психологи назвали речі, які мають бути під забороною у шлюбі - INFBusiness

Справжні міцні стосунки мають приносити радість, умиротворення, задоволення, інформує Ukr.Media.

Ніхто не зможе залікувати душевні рани, заповнити внутрішню порожнечу і допомогти забути старі образи.

Не потрібно нічого боятися

Стосунки не завжди приносять радість і світлі почуття. Не потрібно боятися зрад, адже так ніколи не вийде покластися на свого партнера. Потрібно навчитися довіряти людям. Без довіри не побудувати міцних стосунків.

Бути самим собою

Усі хочуть самореалізуватися і стати щасливими! Адже ніколи не вийде стати щасливим, якщо з коханою людиною не можеш бути самим собою.

Не потрібно прикидатися кимось іншим, варто прийняти себе таким, яким є. Тоді друга половинка прийме з усіма достоїнствами та недоліками.

Злість — погана якість

Потрібно працювати на поліпшення і збереження стосунків. Замість того, щоб злитися одне на одного, заспокоїтися! Необхідно знайти шляхи розв'язання проблеми та спробувати спільно її вирішити.

Якщо ж все-таки не виходить заглушити злість, спробувати переключитися на щось інше, зайняти себе якоюсь справою, подумати про щось хороше!

Якщо ж проблема гніву в партнера, допомогти йому позбутися злості. Просто постаратися заспокоїти, спробувати чимось розвеселити.

Забути минулі стосунки та минулі образи

Потрібно пам'ятати, що здорові стосунки полягають у тому, щоб змиритися з тим, що було в минулому житті коханої людини і у власному. Не потрібно згадувати минулі стосунки, порівнювати з попередніми партнерами.

Не зациклюватися на недоліках

Ніколи не потрібно скаржитися на партнера. Дуже важливо підтримувати одне одного. Згадати, що ідеальних людей не існує, у всіх є недоліки і від них нікуди не дітися.

Якщо хочеться щастя, то прийняти з усіма мінусами та плюсами, не намагатися це змінити.

Нудьга і рутинність

З часом у романтичні стосунки приходить нудьга. Вона може стати справжньою проблемою! Для того, щоб цього не відбувалося, потрібно внести різноманітність у стосунки.

Внести в них якусь іскру, родзинку, робити те, що ніколи не робили.

Частіше вибиратися з дому разом, ходити в кіно, ресторани, кататися на лижах, гуляти парком! Відправитися відпочити на природу, з'їздити на риболовлю.

Також не забувати відпочивати одне від одного, проводити час із друзями, подругами. У кожного має бути свій особистий простір!

Не заважати коханій людині розвиватися

Якщо хочеться, щоб партнер був натхненний, не потрібно ставати для нього матір'ю або вчителькою, батьком.

Важливо дати свободу вибору, свободу бути самодостатньою і самостійною особистістю! Потрібно дати можливість проявити турботу, дозволити сховатися під сильним "крилом".

Неправильно буде нав'язувати свою думку! Дати самому ухвалювати рішення, обирати той чи інший шлях. Адже всім хочеться свободи вибору!

Не потрібно порівнювати свого партнера з кимось іншим (з попереднім партнером, з родичами або друзями). Це вкрай неприємно і прикро!

Якщо "друга половинка" знайде собі якесь заняття до душі, не варто заважати! Важливо дати свободу, час для саморозвитку і самореалізації! Раптом це саме те, що в майбутньому принесе користь стосункам!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *