Психологи назвали основні причини, чому ви приваблюєте неадекватних чоловіків

Психологи назвали основні причини, чому ви приваблюєте неадекватних чоловіків - INFBusiness

Як кажуть фахівці, приблизно половину звернень до психологів становлять жінки, які регулярно потрапляють у токсичні стосунки з чоловіком. Чому так відбувається, ми вирішили з'ясувати разом із психологами, інформує Ukr.Media.

Ви ігноруєте незвичайну поведінку чоловіка

У перші місяці стосунків пара несвідомо ігнорує "червоні прапорці", буквально обожнюючи одне одного. Не всі критично оцінюють нового партнера, причому багато хто перестрибує з одних токсичних стосунків одразу в інші. Фахівці радять вмикати голову в найперші дні спілкування і реагувати на будь-які тривожні сигнали з боку нового чоловіка.

Проблеми із самооцінкою

Жінка, впевнена в собі, ніколи не дозволить чоловікові перейти межі дозволеного, чого не скажеш про ту, на яку ще чекає робота над самооцінкою. Якщо ви вибудували особисті кордони, токсичний партнер нічого не зможе з цим зробити, а такі люди відчувають, кого можна продавити. Маніпулятори справді злітаються як бджоли на мед, якщо розуміють, що в жінки проблеми з прийняттям себе. Подумайте про це.

Страх самотності

Ще один магніт для неадекватних партнерів — жінка, яка страшенно боїться самотності. У такій ситуації жінка готова погодитися на будь-які умови, аби чоловік був поруч. Це дуже небезпечний момент, бо такі жінки з часом приймають аб'юз за норму, пояснили психологи.

Бажання допомогти чоловікові

Синдром "рятувальниці" не несе для жінки жодної користі, при цьому таких випадків дуже багато, якщо вірити статистиці психологів. Жінці раз у раз здається, що її місія — допомогти чоловікові впоратися із залежностями, психологічними проблемами тощо. Але тут треба розуміти, що без бажання чоловіка виправитися все це марно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *