Психологи назвали фрази, якими маніпулятори рятують стосунки після зради

Психологи назвали фрази, якими маніпулятори рятують стосунки після зради - INFBusiness

Зрадники часто звинувачують у своїй невірності іншого партнера. Люди зраджують із різних причин. Деякі стосунки після зради руйнуються. Але є й ті пари, які вирішують зберегти стосунки. І в цьому випадку завжди є шанс, що один партнер просто став жертвою майстерної маніпуляції іншого. Ось 6 фраз, якими найчастіше користуються зрадники, вимолюючи прощення, інформує Ukr.Media.

Грецькі вчені Менелаос Апостолу і Ніколаус Педіадітакіс провели серію досліджень за участю молодих людей віком від 20 до 30 років. Під час опитувань вони виявили декілька тактик невірних партнерів, якими ті намагаються змусити свої другі половинки пробачити їх.

Ось ці фрази.

Це ти в усьому винен/винна

Зрадник тисне на те, що йому не вистачало уваги, турботи та любові. Таким чином він тисне на почуття провини: партнеру починає здаватися, що, якби він поводився інакше, нічого б не сталося.

Усі помиляються!

Зазвичай за цим ідуть слова про те, що людині важливі стосунки та все таке. Але подумайте: хіба той, кому дійсно важлива сім'я, наважився б поставити під удар її існування?

А як же діти?

Нерідко невірні партнери намагаються тиснути на те, що потрібно будь-що-будь зберегти сім'ю. Але ж у момент зради вони явно не думали про сімейні цінності, правда?

Давай усе забудемо

Другий шанс просять ті, хто хоче швидше закрити тему зі зрадою і почати жити далі. Але такий проступок не можна стерти з пам'яті за клацанням пальців.

Почнемо все спочатку

Ця фраза означає, що партнеру начхати на ваші почуття і бажання. До того ж де гарантії, що, почавши все спочатку, ви зрештою не прийдете до того ж самого фіналу?
Дослідження також показало, що ці тактики часто дійсно призводять до того, що той, кому зрадили, прощає невірність. 40% учасників досліджень сказали, що хоча б одна з цих маніпуляцій здалася б їм переконливою.

Ще один примітний факт: тактика, яку зрадник вибирав для тиску, часто "віддзеркалювала" доводи, які подумки наводив собі другий партнер, вирішуючи, чи пробачати йому невірність.

Деякі люди у стосунках постійно намагаються перевиховати партнера. Особливо часто цим грішать жінки. Чому така тактика не просто безглузда, а ще й може призвести до розриву стосунків, пояснили психологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *