Прощати чи прощатися: чи можливе щасливе життя разом після зради

Прощати чи прощатися: чи можливе щасливе життя разом після зради - INFBusiness

Зрада — це завжди боляче. Якщо коханий чоловік зрадив вас, то важливо ухвалити рішення про подальшу долю ваших стосунків гранично обережно і виважено, щоб не накоїти дурниць. Ми розповімо вам, як це зробити, інформує Ukr.Media.

Як зрада впливає на відносини

Вона не завжди руйнує кохання, але з абсолютно стовідсотковою впевненістю можна сказати, що стосунки та шлюб точно не будуть колишніми. Якщо жінка залишається разом із чоловіком після його зради, це вже не те кохання, що було раніше. Змінюється чоловік, змінюється жінка, змінюються їхні звички, погляди один на одного, саме відчуття перебування поруч. Передбачити, як розвиватимуться відносини далі, дуже важко.

Багато хто думає, що зрада не впливає на стосунки, якщо той, кому зрадили, нічого не дізнається. Це зовсім не так. Коли двоє людей довго знають один одного і живуть разом місяці та роки, такі моменти дуже добре відчуваються. Якщо чоловік зрадив, жінка може це відчути. Звичайно, є ймовірність того, що нічого не дізнається і все буде, як і раніше, добре, а чоловік не піде більше наліво, але ймовірність цього досить мала.

Коли зрада допустима?

Лише тоді, коли правила у відносинах обумовлені обома сторонами заздалегідь. Якщо чоловік мав контакти з іншою жінкою, хоча на початку відносин було прийнято правило повної вірності, це зрада. Якщо ж спочатку було досягнуто домовленості у тому, що наявність випадкових зв'язків допустимі, то тут все у повному порядку. Саме тому перед початком стосунків слід говорити на такі теми. Нічого соромного в цьому немає. Навпаки, ви зможете з усім розібратися заздалегідь.

Як бути, якщо чоловік зрадив вам

Перше правило — не поспішайте з висновками. У жодному разі не приймайте рішень на гарячу голову. Потрібно дочекатися, коли пристрасті вляжуться, і ви зможете мислити тверезо. На цей час краще дистанціюватися, але не роз'їжджатися.

Дуже важливо пам'ятати, що ніколи і за жодних умов не можна погоджуватися на продовження відносин, якщо це вже не перша зрада чоловіка. Якщо була одна, то є чимала ймовірність того, що буде друга зрада. Якщо було дві зради, то ймовірність появи третьої майже стовідсоткова.

Ніколи не замовчуйте проблему. Є жінки, які відмовляються приймати той факт, що чоловік їм зрадив. Вони терплять, мовчать, бо діти, іпотека, кредити, відповідальність тощо. Ваше психологічне здоров'я цього не варте.

Якщо вдалося вийти на діалог, можна відвідати психолога, або спробувати розібратися в самих причинах. Причина завжди є. Чоловік ніколи не піде ліворуч просто так. Йому щось не подобається у вас, вашій поведінці, або є щось важливе у його світогляді, його відчуттях. Потрібно поговорити про це, якщо чоловік вам дорогий. Якщо він скаже про все безпосередньо, ви можете зрозуміти, як бути далі. Якщо вдасться дати йому те, що він намагався знайти в іншій жінці, все стане добре з досить високою ймовірністю, попри тимчасову відсутність довіри.

Можна продовжувати жити з чоловіком тільки за наявності хоча б крихти довіри. Якщо зрада була першою і ви зрозуміли, що його підштовхнуло на неї, можна спробувати дати шанс, але пам'ятайте, що вибір завжди за вами. Тут немає строго правильного та неправильного кроку. Якщо коханий зрадив даму, остаточне рішення завжди робить жінка. Тільки вона має вирішувати, прийняти чоловіка чи ні.

Пам'ятайте, що після зради починаються нові стосунки. Це вже не те кохання, що було раніше. Тепер все буде інакше і як раніше нічого не стане. З цим необхідно змиритися. Проблема в тому, що жодної гарантії, що цей досвід не повториться, немає.

Можна спробувати продовжити жити з чоловіком, але вам потрібно бути готовою до того, що, можливо, доведеться взяти частину відповідальності за те, що трапилося на себе. Іноді жінки справді самі винні у тому, що їхній чоловік зважився на зраду. Однак це не привід займатися самокопанням. Потрібно просто визнати помилку та попрацювати над її виправленням.

Не варто відновлювати стосунки, якщо чоловік зраджував з однією жінкою дуже довго, вибудовуючи з нею якісь паралельні стосунки. Швидкоплинний зв'язок вибачити можна, оскільки він міг бути спонтанним і нічого не значущим для обох людей, але якщо чоловік зустрічався з дамою таємно і у них утворилися повноцінні стосунки, це поганий знак. У такому разі нормальних стосунків повернути не вийде, адже чоловік віддалився емоційно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *