Приховані ознаки симпатії, які вказують на те, що ви дуже подобаєтеся людині

Приховані ознаки симпатії, які вказують на те, що ви дуже подобаєтеся людині - INFBusiness

Усі ми стикалися з проблемою, коли не зрозуміло — фліртує з нами людина чи ні. Психологи розповіли про приховані ознаки симпатії, які допоможуть вам дізнатися, що думає про вас та чи інша людина, інформує Ukr.Media.

Бажання виглядати краще

Багато людей навіть перед початком спілкування можуть проявляти щось подібне. Наприклад, хтось випрямляє спину, а хтось судомно намагається перевірити, чи все добре з його зачіскою, одягом. Якщо поправлення волосся або випрямлення постави відбуваються один раз, то це може не значити нічого. Якщо людина постійно це робить, коли ви поруч, це вже показник наявності симпатії. Подібні дії відбуваються несвідомо.

Дотик

Це дуже важлива ознака. Дотик може бути випадковим, але якщо він буде навмисним, ви відразу це зрозумієте. Перша ознака того, що торкання виражає щиру симпатію — його підвищена тривалість. Якщо людина торкнулася вас рукою і вдала, що нічого не було, це нічого не означає. Якщо співрозмовник торкається вас, затримуючи руки на вашому тілі, це свідчить про те, що у вас зацікавлені. Наприклад, ви можете обійнятися з другом або подругою, але швидко перестати тримати свої руки на людині. Це суто платонічне торкання. Якщо ви проведете долонею по плечу і візьметеся за руки, це вже щось більше.

Існує й інший тип дотиків, які можуть видати симпатію людини. Йдеться про часті короткочасні торкання, що заграють. Вони дуже важливі, якщо ви фліртуєте.

Положення тіла

Коли людина у вас зацікавлена, вона повертається до вас усім тілом. Якщо ви не цікаві, то на це вказуватиме розгорнуте в іншому напрямку тіло. Особливо добре це помітно, коли ви ведете діалог утрьох. Наприклад, людина може спілкуватися з третім учасником, але все одно залишатись поверненою до вас. Це очевидна ознака симпатії.

Тут важливо відстежувати ще й нахил тіла у ваш бік. Якщо хтось нахиляється до вас під час сміху, це теж говорить про неймовірну і практично стовідсоткову симпатію.

Посмішка під час погляду

Під час розмови людям властиво дивитися один на одного, але якщо раптом ви раптово подивилися в очі іншій людині, а вона усміхнулася і відвела погляд, то цілком очевидно, що ви її подобається. Сором'язливе відведення погляду говорить про те, що ви дуже подобаєтеся тому, хто на вас дивився.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *