Повідомлення від чоловіка, за якими можна легко зрозуміти, що він у вас закохався

Повідомлення від чоловіка, за якими можна легко зрозуміти, що він у вас закохався - INFBusiness

Роль віртуального спілкування у коханні зростає з кожним днем. Спілкування в соціальних мережах стає навіть важливіше, ніж звичайне. Багато хто вважає, що показником любові є смайлики, сердечка, компліменти, але це не так. Швидше за все, все це вказує на банальне бажання чоловіка спокусити жінку, але не на його сильну любов, інформує Ukr.Media.

Психологи радять ознайомитися з декількома типами повідомлень чоловіків, які покажуть вам, що він закоханий.

«Думки про тебе»

Якщо жінка часто бачить у повідомленнях від чоловіка фрази на кшталт «я думаю про тебе», «переживав за тебе», «згадував тебе весь день» або «я сумую за тобою», то це безпосередньо вказує на наявність у нього сильних почуттів, а не простої симпатії.

Коли людина закохується, вона починає думати про того, кого любить, тому подібні повідомлення саме вказують на закоханість. Чим би ми не були зайняті, фонові думки про те, хто нам дорогий, не проходять.

Дуже важливо в цьому разі спостерігати за частотою ініціювання листування. Наприклад, якщо партнер сам постійно запитує, як у вас справи, то це хороший знак. Не менш хорошим знаком є те, що він не пропадає, завжди доводить діалог до кінця, а якщо зникає, повертається з вибаченнями, адже він не хоче втратити ваше розташування.

Велика кількість займенника «наш»

Психологи стверджують, що якщо чоловік часто говорить про щось не «мій» або «твій», а «наш», то він вважає вас парою на рівні підсвідомості. Він закоханий, і йому хочеться бачити себе і свою жінку як єдине ціле. Це дуже добра ознака.

Чоловік може називати «нашими» досить багато речей, але не грає особливої ролі, що саме. В такому разі він уявляє себе і свою супутницю повноцінною парою. Однак у таких повідомлень повинен бути емоційний окрас. Ні про які почуття повідомлення на кшталт «наша зустріч пройшла успішно» не говорять, тому що вони позбавлені емоцій і почуттів.

Інтерес до актуальної проблеми

Наприклад, дві години тому жінка написала своєму супутнику, що у неї була дуже серйозна і складна розмова з начальником. Тепер чоловік пише: «Ну як ти?». Той, хто не закоханий і не відчуває нічого до жінки, не буде цікавитися її проблемами. Той, хто сповнений почуттів і закоханості, абсолютно точно дізнається, чим все закінчилося, чи потрібно допомогти, як все вирішилося в підсумку.

Також чоловік може запитати, чи потрібна його жінці допомога в тій ситуації, яку описала йому дама. Якщо жінці просто сумно, закоханий чоловік може пам'ятати про це, тому спробує розвеселити її. Емпатія — це відмінний знак, тому що людям властиво допомагати і піклуватися про тих, хто їм дорогий. Якщо чоловікові не байдужий стан партнерки, якщо він намагається підняти настрій жінці, але не просить нічого на заміну, то він, цілком ймовірно, в неї закоханий.

Бажання бути на зв'язку

Закоханий чоловік завжди намагається залишатися на зв'язку. Саме тому на початку стосунків, або навіть до першого побачення закоханий буде запитувати: «Чому ти пропадала?».

Річ у тім, що коли жінка, яка подобається чоловікові, кудись дівається, у нього з'являється неспокій і тривога. У будь-якому випадку йому дуже дискомфортно, тому він запитує, де була його подруга і що вона робила. Більш того, закоханий чоловік абсолютно завжди ревнивий. З цього приводу теж можуть з'являтися абсолютно ненав'язливі, як вважає чоловік, питання. Він не просто намагається дізнатися, що робила жінка. Йому треба зрозуміти, чи не була вона з іншим чоловіком.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *