Поведінка, якою ви власноруч відштовхуєте любов

Поведінка, якою ви власноруч відштовхуєте любов - INFBusiness

«Як тільки ми визначимо, що не дає нам виявляти свою вразливість і любов, ми зрозуміємо, чому ми чинимо так, як робимо», – доктор Ліза Файєрстоун, інформує Ukr.Media.

Світом править любов. Вчені це підтверджують, кажучи: для того, щоб вижити, люди повинні любити. Сім'я, друзі, романтичні стосунки – в основі всього цього кохання. Воно навколо нас. Складно уявити, що людина може свідомо відмовлятися від любові. Але багато хто навіть не підозрюють, що несвідомо відкидають любов, яка їх оточує. Знаючи про те, як саме це відбувається, вам буде легше приймати любов і змінювати своє життя на краще.

Отже, 4 лінії поведінки, які говорять про те, що ви несвідомо відштовхуєте любов, і що з цим робити.

Звичка роздмухувати конфлікти

Коли людина відчуває себе вразливою у стосунках, вона схильна влаштовувати сварки. Звичайно, розбіжності – це одна зі складових стосунків, але… Якщо людина відштовхує любов, вона цілеспрямовано влаштовує з партнером нікому не потрібні сварки. Вона не тільки роздмухує з мухи слона, але і не дає конфлікту вирішитися конструктивно.

Для того, щоб виправити ситуацію і навчитися приймати любов, необхідно пригальмувати і поглянути правді в очі. Якщо ви помітили за собою звичку затівати безпричинні конфлікти, запитайте себе про те, чому ви це робите. Цілком можливо, ви зрозумієте, що несвідомо намагаєтеся відштовхнути любов.

Звичка замикати на замок свої емоції

Яким чином можна навчитися приймати любов, якщо людина не зрозуміла і не прийняла своїх емоцій? Звичка стримувати емоції – це один з способів несвідомо відштовхнути від себе любов. Коли ви відчуваєте себе вразливими, вам може здатися правильним рішення замкнути емоції на замок і не думати про них. Так створюється ілюзія безпеки.

«Ми схильні переконувати себе в тому, що наші стосунки з партнером або кимось ще нам не важливі», – зазначає доктор Файєрстоун. Тому то ми так і робимо.

Відштовхуючи любов, ви позбавите себе можливості випробувати її. Звертайте увагу на моменти, коли ви пригнічуєте емоції і вважаєте за краще не думати про них. Коли це відбувається і чому? Прикладіть зусилля для того, щоб бути більш відкритими і чесними з партнером.

Дозволивши собі відчути емоції, ви почнете приймати любов, яка навколо вас.

Звичка погоджуватися на менше, ніж ви гідні

Далеко не завжди ми починаємо зустрічатися з людиною, яка надалі буде ставитися до нас так, як ми того заслуговуємо.

Погоджуючись на менше, ви відмовляєтеся від любові тих, хто міг би дати саме те, на що ви заслуговуєте. Зазвичай так чинять ті, кому здається, ніби вони не заслуговують на щастя, про яке мріють. Проаналізуйте свої минулі стосунки. Чи можна сказати, що в них ви часто погоджувалися на менше того, ніж гідні? В чому це проявлялося? Уявіть собі, що ваша кохана людина теж схильна погоджуватися у стосунках на менше. Яку пораду ви б їй дали?

Постарайтеся слідувати своїм власним порадам. Дайте собі шанс на стосунки, яких ви заслуговуєте.

Звичка порівнювати себе з оточуючими

Це часто призводить до того, що ми починаємо погано думати про себе. Порівнюючи себе з оточуючими, ви власними руками знижуєте свою самооцінку. А низька самооцінка призводить до того, що ви починаєте чинити опір любові, яка приходить у ваше життя.

Замість того, щоб порівнювати себе з кимсь іншим, сфокусуйтеся на собі. Зверніть увагу на те, що у вас добре виходить, і що робить вас унікальним. У кожному з нас є те, що ми можемо запропонувати оточуючим. У вас теж є щось хороше, що ви можете привнести у стосунки з коханою людиною.

В той момент, коли ви відмовитеся від звички порівнювати себе з оточуючими, вам стане легше приймати запропоновану вам любов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *