Пліткарі у вашому оточенні: як обчислити тих, хто любить обговорити ваше життя за спиною

Пліткарі у вашому оточенні: як обчислити тих, хто любить обговорити ваше життя за спиною - INFBusiness

Є люди, на яких не тільки не можна покладатися, а й ділитися з ними своїми секретами, інформує Ukr.Media.

Обчислити таких можна за низкою ознак.

Якщо ваша подруга або просто знайома має звичку розповідати вам про чужі таємниці, будьте певні, що і з вашими секретами не церемоняться. Такі люди навіть не помічають, як це роблять. Згодом вони можуть засоромитися свого вчинку, але ж слово не горобець…

Не варто довіряти людям, які обволікають вас солодкими промовами. Лестощами, зазвичай, присипляють пильність, втираються в довіру і підштовхують до слів або дій, які потім можна обговорити з іншими.

Імпульсивні натури спочатку говорять, а потім думають. Під впливом моменту, вони легко можуть бовкнути зайвого, сильно образившись, розлютившись або перебуваючи під впливом алкоголю. Навіть якщо, розбовтавши вашу таємницю, вони будуть щиро каятися, це ненадовго. До наступного сплеску.

Остерігайтеся хамелеонів. Ці люди легко перевзуваються на ходу. Коли потрібно, вони прогинаються, а якщо у вас немає потреби, то поводяться з людьми зарозуміло. Сподіватися на вірність і відданість таких людей безглуздо. Вони здадуть вас за слушної нагоди, якщо це обіцятиме їм вигоду.

Багатослівні люди говорять гарно, клянуться у відданості й любові, обіцяючи золоті гори, але все це буде йти всупереч із вчинками. Звісно, всі ми схильні вірити в краще, але якщо ви хоч один раз потрапили на вудку до таких людей, то просто не сприймайте їх серйозно.

Іноді нас в оману можуть ввести простаки — їм так хочеться вірити. Люди цього типу щирі й чесні у своїх намірах зберегти таємницю, але є одне "але" — їх легко обвести навколо пальця. Будь-яка людина може увійти до них у довіру і вивідати чужу таємницю. Тому з простаками категорично не можна ділитися потаємним, адже вони самі раді обманюватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *