П’ять правил, які допоможуть привернути до себе незнайому людину

П'ять правил, які допоможуть привернути до себе незнайому людину - INFBusiness

Уміння правильно будувати стосунки з людьми з перших секунд знайомства допомагає досягати своїх цілей швидше. Звісно, це стосується не тільки ділової сфери, а й кохання, інформує Ukr.Media.

Називайте людину на ім'я

Це дуже потужна фішка, яку багато хто недооцінює. Обов'язково вимовляйте у розмові ім'я людини, з якою ви щойно познайомилися. По-перше, ви так краще запам'ятаєте його, а по-друге, ви завоюєте її довіру. Намагайтеся звертатися до людини на ім'я та під час всіх наступних зустрічей. Це буде дуже корисним, адже вона перейметься до вас повагою.

Менше говоріть і більше слухайте

Це не означає, що потрібно весь час мовчати. Просто дайте людині виговоритися, а потім продовжуйте розмову, не переводячи увагу на себе одразу, а затримуючи її на людині. Зробити це досить просто. Ви можете поставити запитання щодо теми, яку вона підняла, або попросити її розповісти ще щось про себе. Після цього підтримуйте візуальний контакт і захоплено слухайте. Співрозмовнику ви дуже сподобаєтеся.

Використовуйте правильні вступні фрази

Замість того, щоб просто запитати "як ви знайшли таку класну роботу?", краще запитати те саме, але трохи інакше: "розкажіть, будь ласка, як ви знайшли таку роботу", "будь ласка, поясніть мені, як ви знайшли таке рішення в такій непростій ситуації". Коли ви запитуєте коротко, відповідь теж у більшості випадків буде короткою. Якщо ви запитуєте із зацікавленістю і тактом, то і відповідь буде такою ж.

Говоріть легкі компліменти

Вони мають бути доречними. У жодному разі не лестіть людині. Це відштовхне її, якщо, звісно, їй не 12 років, хоча навіть дитина часом може відрізнити лестощі від щирого компліменту та похвали. Замість того, щоб співати розмиті дифірамби, краще помітити щось дрібне — наприклад, зазначити, що людина має чудовий вигляд. Не переборщуйте з компліментами. Один краще, ніж два.

Усміхайтесь

Про це говорять всі коучи і психологи, але ця порада дійсно важлива і заслуговує на постійне повторення. Легка посмішка та оптимізм допоможуть вам справити чудове враження на будь-кого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *