Ознаки токсичних стосунків, які люди приймають за любов і турботу

Ознаки токсичних стосунків, які люди приймають за любов і турботу - INFBusiness

Головна ознака токсичних стосунків — наявність ревнощів, маніпуляцій, домінуючої поведінки тощо. На жаль, далеко не завжди спроби керувати нами є настільки очевидними, інформує Ukr.Media.

Звичка допомагати справлятися із труднощами

Є люди, які завжди прийдуть на допомогу, причому в будь-якому плані — навіть у фінансовому. Якщо в любовних, дружніх або родинних стосунках людина намагається вам допомагати долати труднощі, не питаючи вас самих про те, потрібно це вам чи ні, то це спроба налагодити контроль над вами. Є люди, які прекрасно знають, що їхня допомога може прив'язати близьку людину до себе. Часто так роблять батьки, але можуть також чинити і друзі, і друга половинка.

Звичка постійно щось писати чи дзвонити

Якщо людина пише вам абсолютно завжди, це нормально. Швидше за все, перед вами типовий маніпулятор та ревнивець. Це потрібно не для того, щоб вас порадувати. У більшості випадків це прихований спосіб дізнатися, де ви і з ким.

Постійні нагадування про свої заслуги

Якщо друг, родич або друга половинка постійно кажуть вам, що вони для вас зробили в минулому або що роблять прямо зараз, то з такими людьми потрібно терміново припиняти будь-яке спілкування. Можливо, у вас намагаються пробудити почуття провини. Такій людині необхідно, щоб ви знали, що вона зі шкіри геть лізе заради вас, тому що їй потрібно від вас те саме.

Спроби отримати докази вашого кохання

Багато хто вважає це милим, але до певної пори. Якщо людина намагається якось змусити вас робити те, що на її думку є вираженням любові чи поваги, то вами просто нахабно маніпулюють. Такі люди просять вас зробити щось заради них — одружитися, поїхати разом кудись, влаштуватися на ту саму роботу і таке інше.

Робить прилюдно подарунки

Це властиво не лише чоловікам, а й жінкам. Якщо людина, наприклад, подарувала вам щось дороге, а потім тут же виклала про це історію в соціальній мережі, знайте, що вона більше хотіла самоствердитися, а не зробити вам приємно. Багато людей дарують щось у всіх на очах, щоб вони захоплювалися. Це не правильно і це далеко від справжнього поняття кохання чи дружби.

Бажання робити вам все

Наприклад, чоловік може сказати, що може забезпечити вас абсолютно всім необхідним, тому вам можна не працювати більше. Це ніщо інше як тотальний контроль. Жінки теж роблять щось подібне, намагаючись продемонструвати дуже сильний інтерес, віддаючи себе стосункам без залишку. Така поведінка свідчить про те, що людина хоче звузити ваше коло спілкування максимально сильно. Це властиво маніпуляторам.

Турбота про вашу репутацію

Якщо людина постійно говорить вам, що вдягати, як говорити з оточуючими, вона здебільшого не хоче допомогти вам справді стати гідним членом суспільства. Йому важливо контролювати вашу зовнішність і поведінку для того, щоб здаватися кращими за вас. Так поводяться ревниві та невпевнені в собі чоловіки та жінки, яким хочеться контролювати вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *